نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
دکوراسیون
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹

انتخاب بهترین رنگ‌ها برای دکوراسیون منزل

انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل، مهم ترین کاری است که برای طراحی دکوراسیون باید انجام داد. پیدا کردن رنگی مناسب برای دیوارها و رنگ آمیزی المان های اصلی دکوراسیون، اساسی ترین و اصلی ترین بخش طراحی و چیدمان دکوراسیون است.

 
دکوراسیون
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱

«سبک بوهو»؛ گریزان از چارچوب های رسمی در دکوراسیون

آیا از آن دسته افرادی هستید که به ذوق و احساس هنری‌شان اجازه ظهور می‌دهند؟ به کشف و تجربه فضایی تازه در دکوراسیون علاقه دارید؟ و یا دوست دارید تا فضای دکورتان را به‌شخصه خلق کنید؟

 
دکوراسیون
۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹

ایده‌های کوچک برای ایجاد تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل

گاهی اوقات با اعمال تغییراتی کوچک می توان تفاوت های زیادی در دکوراسیون داخلی ایجاد کرد و به این ترتیب به سادگی به هدف مورد نظر رسید. این ایده های کوچک که به تغییرات مهمی منجر می شوند را در ادامه مطرح خواهیم کرد.

 
دکوراسیون
۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۲

بایدها و نبایدهای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

ما ساعت زیادی را در آشپزخانه منزل مان سپری می کنیم بنابراین باید آن را مطابق با میل خودمان طراحی و تجهیز کنیم تا بتوانیم نهایت لذت را از آن محیط ببریم. در اینجا بایدها و نبایدهایی را که برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه ضروری به نظر می رسند، ارائه کرده ایم.

 
دکوراسیون
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷

سفر به خانه‌ای پُر از اصالت و هنر ایرانی

از آن خانه‌هایی که دیگر کمتر در محله‌های تهران می‌توان دید، به‌خصوص در محله‌هایی که بعد از انقلاب، گسترش پیدا کرده و رونق یافته‌اند. خانه‌ زیبای جلوی روی ما نیز در محاصره‌ آپارتمان‌هایی که آسمان را خط انداخته‌اند گرفتار است و همین مسئله، نوستالژی خانه را دلنشین‌تر می‌کند. سفر ما از اینجا آغاز می‌شود....

 
دکوراسیون
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰

طراحی دکوراسیون منزل با توجه به نشان ماه تولد

از آنجا که گروهی بر این باورند که ویژگی های مربوط به ماه تولد افراد روی شخصیت و خلق و خوی آنها تاثیر می گذارد، می توان همین مسئله را به سلیقه افراد در نحوه انتخاب دکوراسیون منزل هم بسط داد و مباحث جذابی را پیرامون این موضوع مطرح نمود.

 
دکوراسیون
۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷

دکوراسیون منزل با طیف رنگ خاکستری

رنگ خاکستری به راحتی با رنگ های مختلف تطابق پیدا می کند و ترکیب بسیار مناسب و هیجان انگیزی با دیگر رنگ ها می سازد.

 
دکوراسیون
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ‌های درخشان

فرقی نمی کند که طراحی کلی آشپزخانه شما به شکل سنتی باشد یا مدل های مینیمالیستی و مدرن داشته باشد، به هرحال تغییر رنگ آشپزخانه از طیف های رنگی متداول به ترکیب های رنگی درخشان از طیف های مختلف، می تواند به کلی ظاهر آشپزخانه را متحول کند.

 
دکوراسیون
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷

دکوراسیون اتاق مهمان

طراحی دکوراسیون داخلی خانه و انتخاب اجزای دکوراتیو فضاهای شخصی منزل، به خودی خود مسئله ای چالش برانگیز است. اما بنا به دلایلی که وجود دارد، چنین کاری برای فضاهای اختصاص داده شده به مهمانان از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

 
دکوراسیون
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶

طراحی دکوراسیون به سبک آرت دکو

آرت دکو یا هنر تزئینی نوعی جنبش هنری است که در مدت زمانی ما بین دو جنگ جهانی اول و دوم آغاز شد و در زمینه های مختلف طراحی هنری شکل گرفت.

 
دکوراسیون
۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷

دکوراسیون اتاق نشیمن با فضای کوچک

بیشتر ایده ها و نکاتی که در مورد دکوراسیون اتاق های نشیمن با فضای کوچک مطرح می شود، حول روش هایی می گردد که بتوان با استفاده از آنها فضای کوچک اتاق را بزرگتر نشان داد.

 
دکوراسیون منزل
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷

فضای منزل را اینطوری روشن کنید

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بسیاری از احساسات منفی شما همچون خستگی، بدخلقی، نگرانی یا بی حوصلگی می تواند به نوع دکوراسیون منزل و به ویژه منابع نور محیط خانه مرتبط باشد.

 
دکوراسیون
۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴

ترفندهایی برای روشن شدن فضای خانه

با استفاده از برخی روش هایی که بعضا بسیار ساده و ابتدایی نیز به نظر می رسند، می توان محیط منزل را روشن تر، پر نورتر و بزرگ تر جلوه داد.

 
دکوراسیون اتاق کودک
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲

ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک

همیشه ایده های خلاقانه و نوآورانه می توانند هر محیطی را کاربردی تر، دلچسب تر و دلنشین تر کنند. در اینجا نکته های مهمی که می تواند در دکوراسیون اتاق خواب های کوچک موثر باشد را ارائه کرده ایم.

 
دکوراسیون
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۹

دکوراسیون به سبک طالع‌ بینی!

چه نوع دکوراسیونی با چه ویژگی‌هایی شما را مجذوب خود می‌کند؟ چه نوع چیدمانی حس خوبی به شما می‌بخشد؟ چه تغییری در آن ایجاد کنید که درست باشد؟ هر یک از ما در زمینه دکوراسیون، شیوه‌ای خاص و شخصی داریم که حضور در آن حس خوبی به ما می‌دهد. چیدمان یک فضا، به‌خصوص خانه‌مان با توجه به ماه تولد می‌تواند مبحث جالب ...

 
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۵

دکوراسیون منزل افراد مشهور: بیانسه  

از زمانی که کودکان بیانسه و جی زی متولد شدند، آنها به خانه جدیدی نقل مکان کردند. این خانه لوکس 1.62 هکتاری در ملیبو کالیفرنیا واقع شده است. آنها این خانه را به قیمت 400000 دلار در ماه اجاره کرده اند.

 
دکوراسیون
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷

فرش و چیدمان آن در خانه

فرش می‌تواند به عنوان عنصری که در خانه اکثر ایرانی‌ها نقش پررنگی دارد، موضوعی جذاب باشد، چراکه به نوعی نماینده هویت ایرانی در خانه‌های ماست؛ به همین خاطر می‌خواهیم نگاهی گذرا به فرش و نحوه به‌کارگیری آن در معماری داخلی، تاثیرش در چیدمان فضاهای خانه و هم‌چنین استفاده از نقوش آن بیندازیم.

 
دکوراسیون
۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷

دکوراسیونی رویایی و رمانتیک، با چیدمانی کلاسیک

خیلی وقت‌ها كه دل‌مان می‌گیرد، آرام گرفتن در یك خانه رؤیایی و نوشیدن یك فنجان چای در كنار گلدان‌های پر شده از شمعدانی و رز می‌تواند تمام خستگی‌های یك روز كاری سخت و طاقت فرسا را از تن به در كند.

 
دکوراسیون
۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲

معجزه رنگ خاکستری؛ خانه‌ای در آپادانای تهران

خانه‌مان را دوست دارم، کنج به کنج آن را با عشق چیده‌ایم و برایش نقشه‌ها ریخته‌ایم. کلید را در قفل می‌چرخانم؛ چه آرامش و سکوت دلچسبی...

 
بناهای شیشه‌ای
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۹

جذاب‌ ترین بناهای شیشه‌ای و نامتعارف دنیا

در معماری مدرن از طرح‌ها و مواد غیر متعارف جدیدی استفاده می‌شود، ساخت بنا با استفاده زیاد از شیشه یکی از ویژگی‌هایی است که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است. طی چندین سال گذشته ساختمان‌های شیشه‌ای زیادی ساخته شده‌اند که زیبایی خیره کننده و حیرت انگیزی دارند.