نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
دکوراسیون
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴

تناسب‌هایی که باید در دکوراسیون منزل رعایت کنید

تابحال برایتان پیش آمده است که وارد اتاقی شوید و بدون هیچ دلیلی احساس کنید که همه چیز در مورد دکوراسیون فضای داخلی آن درست و به جا است، اما نتوانید ریشه این احساس مثبت را به طور دقیق بفهمید؟

 
دکوراسیون
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰

دکوراسیون داخلی آرام بخش، با این رنگ‌ها

اگر رنگ دیوارها تند و تیره و براق باشد هیچ آرامشی از آن فضا نمی گیرید و سطح استرس تان هم کم نمی شود اما اشتباه نکنید قرار نیست با رنگ کسل کننده سفید فضای آرام بخشی برای خانه ایجاد کنیم. رنگ های زیادی هستند که می توانیم به این منظور در خانه به کار ببریم.

 
۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳

5 مشکل دکوراسیون منزل و راه حل آن‌ها

باید این را قبول کرد که هیچ خانه ای کامل، بزرگ و یا بدون عیب نیست! شما نمی توانید انتظار داشته باشید که همه چیز در یک خانه به حالت ایده آل خود باشد، به خصوص اگر در خانه اجاره ای اسکان دارید.

 
۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۴

چگونه سقف خانه را بلندتر نشان دهیم؟

این روزها سقف اکثر خانه ها که معمولا آپارتمانی هستند کوتاه ساخته می شود اما با کمک رنگ و اصول دکوراسیون می توانیم سقف را بلندتر و حتی خانه را بزرگ تر نشان دهیم.

 
دکوراسیون
۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵

۴ اصل مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

امروزه تاثیرات طراحی داخلی فضاهای مختلف بر خلق و خو، روحیه، پیشرفت کاری و آرامش زندگی از نظر علم کاملا به اثبات رسیده است و به همین دلیل در سال های اخیر بیش از پیش افراد به اهمیت و کاربرد آن پی برده اند. هدف از دکوراسیون داخلی هماهنگ سازی جلوه های ظاهری و عملکردی اجزا، رنگ ها و مبلمان در فضا می باشد....

 
۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳

ورودی مدرنِ این آپارتمان‌های ایرانی

ورودی از گذشته در خانه های ایرانی نقش برجسته داشته است. چه از سمت کوچه که همیشه سکوهایی را برای نشستن عابران در کنار در هر خانه در نظر می گرفتند و چه هشتی هایی زیبا و اصولی که از سمت داخل خانه، آمادگی برای داخل شدن به حیاط و سپس سایر فضاهای اندرونی را میسر می کرد.

 
۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸

روش پوشاندن شیشه پنجره در فصل تابستان  

نور یک عنصر ضروری در طراحی داخلی و دکوراسیون است. به راحتی بر روی کیفیت فضا و ایجاد احساسات مختلف تاثیر می گذارد.

 
دکوراسیون
۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱

صندلی‌های غیر هم‌شکل برای ناهارخوری، چجوری میشه؟

بعضی از پیشنهاداتی که برای دکوراسیون داخلی ارائه می‌شود، مخصوص افرادی است که علاقه زیادی به کار‌های خاص و هیجان انگیز دارند. اگر به دنبال ایده‌هایی برای اتاق ناهارخوری یا میز غذاخوری خود هستید، این مطلب برایتان مفید خواهد بود.

 
تلویزیون را کجای اتاق نشیمن بگذاریم؟
۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵

تلویزیون را کجای اتاق نشیمن بگذاریم؟

تلویزیون یکی از آیتم هایی است که وجود آن در اتاق نشیمن، لازم و ضروری به نظر می رسد. با وجود اینکه نمی توان اتاق نشیمن را بدون وجود تلویزیون تصور کرد، اما معمولا محل قرارگیری تلویزیون و دیگر وسایل دیجیتالی متصل به آن، موضوعی است که توجه کمتری به آن می کنیم.

 
دکوراسیون
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷

ایده‌های انتخاب رنگ کابینت برای دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه ها دوست داشتنی ترین جای خانه هستند. مطمئنا همه ما وقت زیادی را در آشپزخانه خود صرف می کنیم و از آنها برای آشپزی و تهیه غذا، هم نشینی با اعضای خانواده و دوستان، و گاهی به منظور صرف غذا استفاده می کنیم. با این حساب دوست داریم خاطرات بسیار خوبی را در آشپزخانه هایمان بسازیم.

 
رنگ
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۷

با چه رنگ‌هایی به پیشواز سال ۲۰۱۹ می‌رویم؟

درست است که هنوز ۸ ماه از سال ۲۰۱۸ باقی مانده اما کمپانی های رنگ پیشگویی های خود را در رابطه با رنگ های سال ۲۰۱۹ ارائه داده اند که در ادامه خواهید دید.

 
مبلمان
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵

راهنمای خرید مبلمان، چگونه بهترین را انتخاب کنیم؟

برای تغییر دکوراسیون حتما نیاز به تعویض کل وسایل خانه یا رنگ کردن دیوارها نیست. گاهی عوض کردن یکی از عناصر مهم خانه می تواند فضای تازه ای در خانه به وجود آورد که قابل مقایسه با قبل نیست. یکی از عناصر اصلی در دکوراسیون خانه مبلمان است که معمولا بهتراست هر چند سال یک بار تعویض شود.

 
دکوراسیون
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲

اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون اتاق‎نشیمن

امروزه اتاق نشیمن یکی از مهم ترین بخش های خانه است. از این رو اشتباهاتی که ممکن است در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن اتفاق بیافتد نیز بسیار پراهمیت جلوه می کنند و بهتر است آنها را بشناسیم.

 
دکوراسیون
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷

ترفندهای ساده برای بهبود ظاهر کابینت‌ آشپزخانه

آیا قصد دارید به کابینت های کهنه آشپزخانه خود ظاهری تازه و جذاب دهید؟ با استفاده از این ترفندها، می توانید سبک و کاربرد را با هزینه ای بسیار کمتر از خرید کابینت های نو به آشپزخانه خود اضافه کنید.

 
دکوراسیون
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵

انتخاب سنگ‌ مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه

اگر به فکر نوسازی آشپزخانه قدیمی خودتان هستید و می خواهید دکوراسیون امروزی تری را برای این بخش از خانه خود انتخاب کنید، حتما به سراغ سنگ کوارتز به عنوان رویه کانتر آشپزخانه خواهید رفت.

 
دکوراسیون
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹

نکاتی برای ایجاد هارمونی در طراحی دکوراسیون

ممکن است در طول زمان های مختلف، سبک ها و مدل های متعدد و متفاوتی در طراحی دکوراسیون فضاهای داخلی به وجود بیایند و از بین بروند، اما اصول اساسی که در این زمینه وجود دارند، برای همیشه ثابت باقی می مانند.

 
دکوراسیون
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵

استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ بنفش معمولا از جمله رنگ های شاد و بارز شناخته می شود که به کارگیری آن می تواند تاثیر زیادی در بهبود دکوراسیون داشته باشد.

 
دکور آشپزخانه
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴

تغییر دکوراسیون آشپزخانه متناسب با بودجه شما

از این برنامه نوسازی دکوراسیون آشپزخانه به عنوان نقطه شروع خود استفاده کنید و آن را با توجه به فضا و بودجه خودتان اصلاح کنید.

 
سبزه عید
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱

سبزه عید ۹۷، امسال مدرن و ساده تزیین کنید!

این روزها شاهد ورود سبک های مدرن طراحی داخلی به منازل خانواده های ایرانی هستیم. یکی از سبک هایی که این روزها با استقبال زیادی مواجه شده سبک مینیمال (ساده گرایی) است.

 
سفره هفت‎سین
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷

تزیین سفره هفت‎سین؛ نود و هفتی بچین!

برای آماده کردن سفره هفت سین اولین قدم تهیه ظروف مناسب می باشد. شما می توانید با توجه به سلیقه تان از ظروف سفالی، شیشه ای یا ... استفاده کنید.