نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
دکوراسیون
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷

دکوراسیون اتاق مهمان

طراحی دکوراسیون داخلی خانه و انتخاب اجزای دکوراتیو فضاهای شخصی منزل، به خودی خود مسئله ای چالش برانگیز است. اما بنا به دلایلی که وجود دارد، چنین کاری برای فضاهای اختصاص داده شده به مهمانان از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

 
دکوراسیون
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶

طراحی دکوراسیون به سبک آرت دکو

آرت دکو یا هنر تزئینی نوعی جنبش هنری است که در مدت زمانی ما بین دو جنگ جهانی اول و دوم آغاز شد و در زمینه های مختلف طراحی هنری شکل گرفت.

 
دکوراسیون
۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷

دکوراسیون اتاق نشیمن با فضای کوچک

بیشتر ایده ها و نکاتی که در مورد دکوراسیون اتاق های نشیمن با فضای کوچک مطرح می شود، حول روش هایی می گردد که بتوان با استفاده از آنها فضای کوچک اتاق را بزرگتر نشان داد.

 
دکوراسیون منزل
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷

فضای منزل را اینطوری روشن کنید

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بسیاری از احساسات منفی شما همچون خستگی، بدخلقی، نگرانی یا بی حوصلگی می تواند به نوع دکوراسیون منزل و به ویژه منابع نور محیط خانه مرتبط باشد.

 
دکوراسیون
۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴

ترفندهایی برای روشن شدن فضای خانه

با استفاده از برخی روش هایی که بعضا بسیار ساده و ابتدایی نیز به نظر می رسند، می توان محیط منزل را روشن تر، پر نورتر و بزرگ تر جلوه داد.

 
دکوراسیون اتاق کودک
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲

ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک

همیشه ایده های خلاقانه و نوآورانه می توانند هر محیطی را کاربردی تر، دلچسب تر و دلنشین تر کنند. در اینجا نکته های مهمی که می تواند در دکوراسیون اتاق خواب های کوچک موثر باشد را ارائه کرده ایم.

 
دکوراسیون
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۹

دکوراسیون به سبک طالع‌ بینی!

چه نوع دکوراسیونی با چه ویژگی‌هایی شما را مجذوب خود می‌کند؟ چه نوع چیدمانی حس خوبی به شما می‌بخشد؟ چه تغییری در آن ایجاد کنید که درست باشد؟ هر یک از ما در زمینه دکوراسیون، شیوه‌ای خاص و شخصی داریم که حضور در آن حس خوبی به ما می‌دهد. چیدمان یک فضا، به‌خصوص خانه‌مان با توجه به ماه تولد می‌تواند مبحث جالب ...

 
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۵

دکوراسیون منزل افراد مشهور: بیانسه  

از زمانی که کودکان بیانسه و جی زی متولد شدند، آنها به خانه جدیدی نقل مکان کردند. این خانه لوکس 1.62 هکتاری در ملیبو کالیفرنیا واقع شده است. آنها این خانه را به قیمت 400000 دلار در ماه اجاره کرده اند.

 
دکوراسیون
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷

فرش و چیدمان آن در خانه

فرش می‌تواند به عنوان عنصری که در خانه اکثر ایرانی‌ها نقش پررنگی دارد، موضوعی جذاب باشد، چراکه به نوعی نماینده هویت ایرانی در خانه‌های ماست؛ به همین خاطر می‌خواهیم نگاهی گذرا به فرش و نحوه به‌کارگیری آن در معماری داخلی، تاثیرش در چیدمان فضاهای خانه و هم‌چنین استفاده از نقوش آن بیندازیم.

 
دکوراسیون
۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷

دکوراسیونی رویایی و رمانتیک، با چیدمانی کلاسیک

خیلی وقت‌ها كه دل‌مان می‌گیرد، آرام گرفتن در یك خانه رؤیایی و نوشیدن یك فنجان چای در كنار گلدان‌های پر شده از شمعدانی و رز می‌تواند تمام خستگی‌های یك روز كاری سخت و طاقت فرسا را از تن به در كند.

 
دکوراسیون
۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲

معجزه رنگ خاکستری؛ خانه‌ای در آپادانای تهران

خانه‌مان را دوست دارم، کنج به کنج آن را با عشق چیده‌ایم و برایش نقشه‌ها ریخته‌ایم. کلید را در قفل می‌چرخانم؛ چه آرامش و سکوت دلچسبی...

 
بناهای شیشه‌ای
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۹

جذاب‌ ترین بناهای شیشه‌ای و نامتعارف دنیا

در معماری مدرن از طرح‌ها و مواد غیر متعارف جدیدی استفاده می‌شود، ساخت بنا با استفاده زیاد از شیشه یکی از ویژگی‌هایی است که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است. طی چندین سال گذشته ساختمان‌های شیشه‌ای زیادی ساخته شده‌اند که زیبایی خیره کننده و حیرت انگیزی دارند.

 
مدل های کاشی آشپزخانه
۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴

مدل های کاشی آشپزخانه؛ بهترین‌ها اینجا هستند  

کاشی کاری آشپزخانه بعد از کابینت ها تاثیر عمده ای در جلوه بخشیدن به ظاهر دکوراسیون داخلی شما دارد.

 
آشپزخانه
۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۴

رویایی ترین رنگ ها برای آشپزخانه

می توانید رنگ های زیادی را در آشپزخانه به کار ببرید و در کنار آن ها چندین رنگ مناسب با آن ها ترکیب کنید تا آشپزخانه ای منحصر به فرد در خانه داشته باشید.

 
دکوراسیون
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳

دکوراسیون چوبی و سرسبز؛ خانه‌ای در پاسدارانِ تهران

شاید تصور داشتن باغچه‌ای سبز که هر روز فارغ از دغدغه‌های روزمره، آرامش برایت به ارمغان آورد، در زمانه سنگ و سیمان سخت باشد، ولی دور از ذهن نیست.

 
دکوراسیون
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۷

۱۰ پیشنهاد برای بهاری کردن دکوراسیون خانه با کمترین هزینه

اگر وسایل خانه سالم و قابل استفاده هستند و فقط از آن ها خسته شده‌اید، می‌شود با ایجاد تغییری کوچک تنوعی در آن‌ها ایجاد کنید. به جای تخریب و بازسازی آشپزخانه و صرف هزینه‌های بالا برای تعویض کاشی‌ها، با تعدادی برچسب کاشی با طرح‌های سنتی، می‌توانید فضای آشپزخانه را کاملا عوض کنید و حس خوب هنر ایرانی را ...

 
گیاه بنت قنسول
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۴

گیاهان برگ قرمز؛ همه چیز درباره بنت قنسول!

در روزهای سرد زمستان که سفیدی و سکوت برف همه‌جا را پر می‌کند، نشانه‌هایی از حیات و زندگی امیدبخش هست. دانه‌های برفی که به آرامی به زمین می‌ریزند را از پشت شیشه ببینید.

 
دکوراسیون
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۶

نورپردازی در معماری داخلی؛ اعجاز نور در دکوراسیون!

لوکوربوزیه، معمار بزرگ می‌گوید: "معماری بازی هنری هنرمندانه، دقیق و خیره‌کننده مجموعه‌ای از اجسام ساخته شده در زیر نور است. " با خواندن این جمله بیش از پیش به اهمیت نور پی می‌بریم.

 
دکوراسیون منزل
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۸

دکوراسیون منزل نو عروس، خانه‌ای شاد در شیراز

خانه رویاهای خود را از زمان کودکی تجسم می کرد. حانه ای با طراوت و آرام که روزهای زیبایی را در آن زندگی می کردم.

 
دکوراسیون
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۰

ترفندهای خطای دید برای بزرگ جلوه دادن اتاق ها

بزرگتر نشان دادن خانه های نقلی ترفندهایی دارد که با ایجاد تغییرات کوچک در دکوراسیون و چیدمان داخلی منزل می توان به آن رسید.