نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
عصبانیت
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸

ترفند‌های حفظ خونسردی هنگام عصبانیت

وقتی عصبانی هستید، بدن‌تان دچار تنش می‌شود. تنفس عمیق کمک‌تان می‌کند یاد بگیرید چگونه با آرام کردن شاخصه‌های درونی خشم، آرام بگیرید. تنفس عمیق، تنها یکی از راه‌های فراوانی است که می‌توانید فورا به خونسردی و آرامش برسید.

 
محبوب بودن
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶

چند ترفند زبان بدن که شما را نزد دیگران محبوب می‌کند

همه ما دوست داریم که در جمع‌های دوستانه، محیط کار و روابط عاطفی مان فردی محبوب باشیم. اما محبوب بودن هم ساده به دست نمی‌آید. در واقع شما برای این که در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی به نظر آیید، باید برخی نکات را رعایت کنید.

 
فکر کردن
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۰

چرا باید قبل از حرف زدن حتما فکر کنید؟

همه ما این کار را انجام داده ایم. لحظه‌ای که گروهی از کلمات از دهانمان بیرون می‌پرند بدون این که در مورد آن‌ها فکر کرده باشیم و بلافاصله پشیمانی خودش را به صورت سرخ شدن صورت و معذرت خواهی‌های مکرر نشان می‌دهد. کاش می‌توانستیم قبل از حرف زدن فکر کنیم! نباید این طور باشد و با کمی تمرین در واقع می‌توان ...

 
اختلالات روانی
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱

تنها زندگی کردن ریسک اختلالات روانی را افزایش می دهد

مطالعات نشان می دهد مشکلات سلامت روان در افرادی که تنها زندگی می کنند، بدون توجه به سن و جنسیت شان، بسیار شایع است.

 
حسادت
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵

تنها راه متوقف کردن حسادت و نفرت در زندگی

مهم نیست که چه کسی هستید، یا در تلاش برای ایجاد چه اثر مثبتی در جهان می‌باشید، با این حال حسادت و نفرت همیشه وجود خواهند داشت. هیچ کس از حسادت و نفرت از جانب دیگران معاف نیست، همه ما در طول زندگی قربانی بی رحمی آن هستیم.

 
اضطراب
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲

۶ اقدام ساده برای کاهش اضطراب

بیش از ۲۶۰ میلیون نفر در سراسر جهان از اختلالات اضطرابی رنج می‌برند و این بدان معناست که اگر حتی خودتان درگیر این اختلالات نیستید، حتما فرد یا افرادی را در اطرافیان خود می‌شناسید که با این مشکل دست به گریبان هستند.

 
زنان بیوه
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴

گفتن این جمله‌ها به زنان بیوه، ممنوع!

آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده که ندانید در مقابل مرگ یک فرد چه عکس العملی از خود نشان دهید؟ تسکین دیگران در این شرایط، کار ساده‌ای نیست، به خصوص اگر غم از دست دادن همسر باشد. ممکن است که شما از روی دلسوزی، جملاتی را به زبان آورید که نه تنها درد طرف مقابل را تسکین ندهد، بلکه بر داغ دلش نیز بیافزاید....

 
نابارور
۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷

چگونه از کسانی که نابارور هستند حمایت کنیم؟

افرادی که دچار ناباروری هستند، نیاز دارند که بتوانند همه نا امیدی ها، ترس‌ها و نگرانی هایشان را بیرون بریزند. اگر شما نتوانستید همیشه نقش آن شخص را بازی کنید، به آن‌ها کمک کنید تا عضو گروه‌هایی بشوند که افراد متخصص و ابزار این کار را دارند، تا بتوانند به آن‌ها کمک کنند.

 
نوسانات خلقی‌
۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰

نوسانات خلقی‌تان را بدون دارو کنترل کنید

تغییرات خلقی، مخصوصا اگر ناگهانی و غیر قابل پیش بینی باشند، اغلب تاثیرات بدی بر روابط یا عملکرد می‌گذارند؛ بنابراین فراگرفتن چگونه کنترل کردن نوسانات خلقی از طریق تغذیه، مکمل‌ها و سایر جنبه‌های سبک زندگی می‌تواند برای هر کسی مفید باشد.

 
دوستی
۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰

با «فرمول دوستی»، دوستان جدید پیدا کنید

مطمئنا همه ما می‌خواهیم دوستان خوبی داشته باشیم و بودن در کنار آن‌ها لذت ببریم. اما برای این که بتوانیم با دیگران دوست شویم و صمیمیت خود را حفظ کنیم به یک فرمول ساده به نام فرمول دوستی نیاز داریم.

 
آرامش
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰

افراد بی‌استرس چه خصوصیاتی دارند؟

هیچکس با استرس غریبه نیست. استرس بخشی طبیعی زندگی ماست که می‌تواند تاثیرات منفی زیادی روی بدن و ذهن ما بگذارد. اما برای مقابله با آن چه باید کرد؟ اگر شما هم دوست دارید که زندگی آرامی داشته باشید و از استرس تا حد ممکن به دور باشید، به راهکار‌هایی که در ادامه برایتان آورده ایم، عمل کنید.

 
شکرگزاری
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵

۳۲ موردی که باید به خاطر آن‌ها شکرگزاری کنیم

مهم نیست که راجع به زندگی تان چه فکری می‌کنید، در هر حال، این زندگی یک هدیه است. بسیاری از آدم‌ها در این جهان فرصت زندگی کردن را به دست نمی‌آورند. بیماری‌های صعب العلاج، فقر، قحطی و خشکسالی سالانه جان هزاران نفر را می‌گیرد؛ اما شما خوش شانس بوده اید. شما شانس زندگی، بقا و رویابافی دارید. پس برای همین ...

 
روابط زناشویی
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵

استفاده از این عبارت ها در دعواهای زناشویی ممنوع

خشم، عصبانیت، پرخاش، دعوا و در کل فوران و بروز هیجانات منفی در هر فرد و رابطه‌ای رخ می‌دهد. گاهی اوقات وقتی با فردی عصبانی روبه‌رو می‌شویم و برای آرام کردنش از جملاتی کلیشه‌ای مثل «خونسرد باش» یا «آرام باش» استفاده می‌کنیم، معمولاً او را با این جملات عصبانی و درمانده‌ تر می‌کنیم.

 
خودکشی
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲

چرا مردان بیشتر از زنان خودکشی می‌کنند؟

در سال ۲۰۱۶ گزارش‌های جهانی که از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام شد، در حدود ۷۹۳.۰۰۰ نفر بر اثر خودکشی مرده اند و بیشتر این افراد مرد بوده اند!

 
نسل بومرنگی
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱

با نسل بومرنگی چه کنیم؟

این روز‌ها یک فرد بزرگسال شدن همیشه هم معادل مستقل زندگی کردن نیست. جوانان زیادی بعد از دوران دانشگاه و تجربه‌ی ناموفق زندگی مجردی دوباره به خانه‌ی پدری برمی‌گردند یا اینکه اصلا خانه را ترک نمی‌کنند. این گروه از افراد جوان که به آن‌ها نسل بومرنگی می‌گویند، تعدادشان رو به افزایش است.

 
احساس عشق
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳

۵ نشانه‌ از دست‌ دادن احساس عشق

اگر شما هم از افرادی هستید که از کم شدن علاقه در زندگی مشترک‌تان نگران هستید و به دنبال جواب سوالاتتان درباره علت کم شدن علاقه به همسر، علت کم شدن علاقه مردان، نشانه‌های از بین رفتن عشق و روش‌هایی برای بازگشت به زندگی عاشقانه هستید با ما همراه باشید.

 
فرزندآوری
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۷

متولدین ماه‌های مختلف چند فرزند می‌خواهند؟

آیا می‌دانید که متولدین ماه‌های مختلف هر کدام با توجه به روحیه و شخصیتی که دارند، دوست دارند چند فرزند داشته باشند؟

 
روابط همسران
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹

چگونه از مقایسه همسرمان با دیگران دست برداریم؟

یکی از بزرگترین آفت‌هایی که در تمام روابط، از روابط والد و فرزندی گرفته تا روابط زن و شوهری، می‌تواند گریبان‌گیر شود و گاهی رابطه‌ها را به سمت ویرانی ببرد، «مقایسه کردن» افراد با دیگران است. کمتر کسی وجود دارد که از مقایسه شدن وضعیت خودش با فردی دیگر خوشحال شود. البته اگر این مقایسه کردن با کنایه نباشد ...

 
رفتار‌های اشتباه والدین
۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲

رفتار‌های اشتباه والدین و تاثیر آن‌ها در بزرگسالی کودک

پدر و مادر مسئولیت پذیر برای این که فرزندانشان یک زندگی شاد و موفق داشته باشند، هر کاری می کنند، اما آنها گاهی به اشتباه رفتارهایی را انجام می دهند که به ضرر فررندانشان تمام می شود. کودکان مدام در حال تجزیه و تحلیل رفتارهای والدین شان هستند، از این رو هر رفتار اشتباهی ممکن است ذهن آنها را به بیراه بکشاند ...

 
کودکان مثبت اندیش
۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶

کودکان چگونه مثبت اندیش می‌شوند

محیط پیرامون ما در دنیای امروز، ما را در معرض موقعیت‌های منفی و چالش‌برانگیز مختلفی قرار می‌دهد. با همه‌ی این دشواری‌ها، با ایجاد نگرش مثبت در زندگی و پاشیدن رنگ شادمانی به فعالیت‌ها و امور روزمره‌ زندگی می‌توان آن را لذت‌بخش‌تر و البته قابل مدیریت کرد.