آخرین وضعیت پرونده تاخیر پروازهای فرودگاه مشهد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۸
 
سرپرست ناحیه 4 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: در خصوص وضعیت پرونده تاخیر پروازهای مشهد منتظر دو استعلام از فرودگاه و شرکت های هواپیمایی هستیم تا قرار نهایی صادر شود.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری ایسنا: سرپرست ناحیه 4 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: در خصوص وضعیت پرونده تاخیر پروازهای مشهد منتظر دو استعلام از فرودگاه و شرکت های هواپیمایی هستیم تا قرار نهایی صادر شود.
 
سیدجواد حسینی در خصوص علت بازداشت مدیر فرودگاه مشهد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه توقیف مسافران در هواپیما در پرواز آتا بیش از 4 ساعت، پرواز معراج چهار ساعت و پرواز ماهان بیش از 7 ساعت صورت گرفته است، طبق بررسی‌های انجام گرفته مدیرکل فرودگاه در این توقیف‌ها به نوعی مشارکت داشته است.

وی خاطرنشان کرد: پرونده خلبان‌ها و مدیران شرکت‌های هواپیمایی هر یک این پروازها جداگانه بررسی می‌شود و اکنون به پرواز ماهان رسیدگی شده است.

حسینی یادآور شد: دادستان مشهد تاکید دارد که در اسرع وقت به این پرونده‌ها رسیدگی شود، لذا با توجه به این که این دو استعلام از فرودگاه و شرکت‌های هواپیمایی در روند رسیدگی به پرونده تاثیر دارد منتظر این استعلامات هستیم، پس از این استعلامات متهمان برای آخرین دفاع حضور می‌یابند و قرار نهایی صادر خواهد شد.
14
کد مطلب: 99367