رونی و مارسیال فردا بازی نخواهند کرد
مورینیو: با تمام قوا به مصاف روستوف می‌رویم/ پوگبا با سختکوشی به بالاترین سطح فوتبال رسیده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۳
 
مورینیو
 
مورینیو
 
سرمربی پرتغالی شیاطن سرخ تأکید کرد تیمش با تمام توان به مصاف یاران سردار آزمون خواهد رفت.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم، ژوزه مورینیو در آستانه دیدار فردا شب (پنجشنبه) شاگردانش برابر روستوف روسیه در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا در مورد دیدار دور روز گذشته تیمش  برابر چلسی در جام حذفی انگلیس گفت: بازیکنان من دوشنبه شب هر کاری که از دست‌شان ساخته بود را انجام دادند و ساعت 12:30 سه‌شنبه هم همانند فوتبالیست‌های حرفه‌ای در تمرینات حضور پیدا کردند. این تنها چیزی است که می‌توانم در مورد بازی با چلسی بگویم.
آقای خاص در ادامه به غیبت دو بازیکن تیمش در بازی فردا اشاره کرد. او در این باره گفت: وین رونی در بازی فردا غایب خواهد بود. او از ناحیه زانو مصدوم است. مارسیال هم به بازی فردا نمی‌رسد، او در بازی با چلسی مصدوم شد.
وی در مورد بازی فردا شب هم اظهار داشت: دیدار فردا برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. از همان روز اول در مسابقات لیگ اروپا با قویترین ترکیب خود بازی کردیم و در بازی فردا هم با تمام قوا به میدان خواهیم رفت و هوادران‌مان هم انرژی ما را بالاتر می‌برند. بر این باوریم که می‌توانیم از عهده فشار بازی فردا برآییم و به مرحله یک‌چهارم نهایی برسیم.
مورینیو تصریح کرد: می‌دانیم که با نتیجه یک بر یک هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد. می‌دانیم که روستوف تیم خوبی است، اما با این حال منچستریونایتد از تجربه بالایی برخوردار است و سابقه بازی مقابل تیم‌های بزرگی در لیگ قهرمانان اروپا را دارد. با این وجود نتیجه یک بر یک نتیجه مطمئنی نیست.
سرمربی شیاطین سرخ که از هافبک فرانسوی خود به عنوان بهترین بازیکن تیمش در بازی مقابل چلسی یاد کرده بود، در حمایت از وی تأکید کرد: احساس می‌کنم دنیا ارزش‌های خود را از دست داده است و همه ما این را می‌دانیم. همچنین حسادت به سطحی رسیده که من از آن می‌ترسم. این تقصیر پوگبا نیست که 10 برابر پولی را می‌گیرد که برخی بازیکنان خیلی خوب دریافت می‌کنند. این تقصیر پل نیست که برخی هواداران اوضاع خوبی ندارند و برای زنده ماندن نیاز به هر پِنی دارند.
وی افزود: او نیاز به احترام دارد و خانواده‌اش شایسته احترام هستند. پل از خانواده کارگری که سه پسر داشته، به اینجا رسیده است و اطمینان دارم پدر و مادر او سخت کوشیده‌اند تا پل به چنین جایگاهی برسد. او در سنین پایین به منچستریونایتد آمد و برای دوران حرفه‌ای خود سخت جنگید و از کار برای زندگی بهتر نترسید. پل خودش به بالاترین سطح فوتبال رسید و کسی چیزی به او نداد.  از پوگبا خیلی راضی هستم و باشگاه هم از داشتن او خیلی خوشحال است و مهم این است که شخصیت پوگبا طوری است که توجهی به حرف‌هایی که آنها می‌زنند، ندارد.
تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و روستوف از ساعت 23:35 فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم می‌روند. دیدار رفت دو تیم با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.
14
کد مطلب: 99364