گوتسه تا پایان فصل خانه‌نشین شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۶
 
گوتسه
 
گوتسه
 
باشگاه بورسیا دورتموند اعلام کرد که هافبک آلمانی این تیم تا پایان فصل نخواهد توانست برای زردپوشان وستفالن به میدان برود.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم، بیماری ماریو گوتسه که چندی پیش او را از جمع شاگردانش توماس توخل خارج کرد، جدی‌تر از آن چیزی است که در ابتدا به نظر می‌رسید چرا که تا پایان فصل به او اجازه بازگشت به میادین را نخواهد داد.
باشگاه دورتموند با اشاره به اختلال در دستگاه گوارشی بازیکن پیشین بایرن مونیخ که در ماه فوریه اعلام شد به خاطر آن برای مدتی نامشخص بازی نخواهد کرد، درباره وضعیت فعلی این هافبک 24 ساله بیانیه‌ای به شرح زیر منتشر کرده است: هدف اهلی برای گوتسه کسب آمادگی کامل جسمانی برای بازگشت به زمین بازی در ابتدای فصل آینده است. ما امیدواریم که گوتسه با یک برنامه تمرینی برای ارتقای عملکردش، در اوایل تابستان به تیم برگردد.
گوتسه که فصل جاری برای او یکی از دشوارترین مقاطع دوران بازیگری‌اش بود، تابستان از بایرن مونیخ جدا شد و به زردپوشان وستفالن پیوست. او که در این فصل اغلب اوقات در حال ریکاوری پس از مصدومیت یا بیماری بوده، از ماه آگوست تا کنون تنها 16 بار برای باواریایی‌ها به میدان رفته و 2 گل هم زده است.
14
کد مطلب: 99358