فوتبال برای موفقیت نیاز به هماهنگی، همدلی و یکپارچگی دارد
ساکت: سکاندار اصلی و اول فوتبال ما در حوزه تیم ملی کی‌روش است/ او لیست قدرتمندی انتخاب کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۷
 
کی‌روش و ساکت
 
کی‌روش و ساکت
 
رئیس سازمان تیم‌های ملی فوتبال گفت: سکاندار اصلی و اول فوتبال ما در حوزه تیم‌های ملی کی‌روش است که با قدرتمندی تلاش می‌کند تیم ملی هماهنگی را آماده کند.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم، محمدرضا ساکت پس از پایان مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: به نظر می‌رسد انسجام درونی فوتبال روز به روز نمود خود را بیشتر پیدا می‌کند. ما شاهد مجمع پر سوال و پرتحرکی بودیم که در آن بحث شد، سوال کردند، پاسخ شنیدند و اطلاعات و مدارک لازم را دریافت کردند. گزارش دبیرکل، خزانه‌دار و حسابرس در اختیار دوستان قرار گرفت و همه آنها از آخرین برنامه‌ریزی‌ها مطلع شدند.

وی ادامه داد: حرکت بر مبنای قانونمندی، روشی است که مورد تاکید رئیس فدراسیون و داورزنی که به دلیل حضور وزیر محترم در جلسه هیئت دولت جایگزین وزیر بود، قرار داشت.

رئیس سازمان تیم‌های ملی تصریح کرد: فوتبال برای موفقیت نیاز به هماهنگی، همدلی و یکپارچگی دارد و این می‌تواند مقدمه‌هایی برای این موضوع باشد.

ساکت در خصوص اعلام لیست اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال برای دیدارهای مقدماتی جام‌جهانی گفت: لیست امروز اعلام شد و ما از امروز شاهد خواهیم بود همه مردم، رسانه‌ها، صدا و سیما و خبرگزاری‌ها یار دوازدهم تیم ملی خواهند بود. انتظار داریم در این مسابقات بزرگ پیش‌رو یکپارچه تیم ملی را مورد حمایت قرار دهند. شاهد بودیم کی‌روش با تلاش بسیار زیاد همه بخش‌های لیگ و تیم های کشور را زیر نظر داشت تا بهترین ها را انتخاب کند.

وی در خصوص حضور پرسپولیسی‌ها در لیست تیم ملی خاطر نشان کرد: همانطور کی‌روش از قبل اعلام کرده بود بهترین‌ها را انتخاب خواهد کرد و  ما شاهد بودیم بر اساس اندیشه‌های ایشان لیست قدرتمندی انتخاب کردند و ما انتظار حمایت همه جانبه از برنامه‌های ایشان و تیم ملی داریم.

رئیس سازمان تیم‌های ملی در پاسخ به این سوال که با توجه به حضور کی‌روش در قطر انتظار دیدار او و برانکو وجود داشت اما این اتفاق نیفتاد، گفت: اینها بحث‌های جانبی است و امروز همه برای موفقیت فوتبال ملی فکر می‌کنند. سکاندار اصلی و اول فوتبال ما در حوزه تیم‌های ملی کی‌روش است که با قدرتمندی تلاش می‌کند تیم ملی هماهنگی را آماده کند.

ساکت در خصوص اینکه اگر برانکو در تمرین تیم ملی حاضر شود با چه واکنشی روبه‌رو خواهد شد، گفت: اینها بحث های جانبی است و مهم در حال حاضر این است که یک تیم هماهنگ منسجم از همه ظرفیت‌ها را کی روش انتخاب کرده است.
14
کد مطلب: 99337