رونالدو تنها بازیکن دارای گل‌های تأثیرگذار بیشتر از کاپیتان کهکشانی‌ها
رئال مادرید بدون گل‌‌های راموس در کدام رده جدول قرار داشت؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۰
 
رئال مادرید
 
رئال مادرید
 
کاپیتان کهکشانی‌ها با گل‌هایی که در این فصل برای تیمش به ثمر رسانده سهم زیادی در پیشتازی کهکشانی‌ها در کورس قهرمانی لالیگا داشته است.
به گزارش ستاره ه به نقل از تسنیم، سرخیو راموس در این فصل همچون فصل گذشته بارها و بارها در لحظات حساس و سرنوشت‌ساز به نجات تیمش آمده است و گل‌هایی به ثمر رسانده است که کهکشانی‌ها را از شکست یا تقسیم امتیازات با رقبا نجات داده است.

سهم راموس در موفقیت‌های این فصل رئال مادرید اما خیلی بیشتر از آن چیزی است که شاید خیلی‌ها تصور می‌کنند. در فصلی که مثلث هجومی BBC ضعیف‌تر از حد انتظار کار کرده‌اند و کمتر گل زده‌اند، راموس در نقش یک تمام کننده تأثیرگذار ظاهر شده است و گل‌هایی زده است که اگر نبود، رئال اکنون خودش را با فاصله‌ای زیادی نسبت به رقیب کاتالانش، بارسلونا در رده‌های پایین‌تر جدول می‌دید.

آخرین مورد از گل‌های نجات‌بخش راموس یکشنبه این هفته به ثمر رسید زمانی که او در دقیقه 81 بازی خانگی رئال مادرید برابر بتیس با ضربه سرش مسبب پیروزی 2 بریک کهکشانی‌ها شد. این هفتمین گل راموس در این فصل لالیگا بود که با آنها این مدافع اسپانیایی 9 امتیاز برای تیمش گرفته است. در واقع اگر راموس این گل‌ها را در این فصل برای رئال نزده بود این تیم اکنون پایین‌تر از بارسلونا و حتی سویا در رده سوم قرار داشت.

از لحاظ به ثمر رساندن گل‌های تأثیر تنها یک نفر در ترکیب رئال مادرید از سرخیو راموس آمار بهتری دارد که آن بازیکن کریستیانو رونالدو است. 19 گلی که این مهاجم پرتغالی در این فصل لالیگا برای کهکشانی‌ها زده، برای آنها 10 امتیاز به ارمغان آورده است. پایین‌تر از راموس نیز موراتا که با 8 گلش 8 امتیاز گرفته و بعد از او هم کریم بنزما و گرث بیل که هر دوی‌شان تنها 3 امتیاز برای سفیدپوشان مادرید کسب کرده‌اند، قرار دارند.

14
کد مطلب: 99242