لیست تیم ملی بر اساس عملکرد تیم‌ها اعلام می‌شود
تاج: کی‌روش همه بازی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را رصد می‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۶
 
مهدی تاج
 
مهدی تاج
 
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان می‌گوید سال ۹۵، سال همراه با موفقیت برای تیم‌های ملی در همه رده‌ها بود.
به گزارش ستاره ها و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در آخرین جلسه هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به شرایط مطلوب حاکم بر تیم ملی قبل از بازی با قطر، گفت: سرمربی تیم ملی با توجه به شرایط مطلوب تیم ملی تمام بازی‌های لیگ و لیگ قهرمانان آسیا را تا آخرین روز زیر نظر داشته و لیست خود را برهمین اساس اعلام خواهد کرد.
وی عنوان کرد: سال 95 سال همراه با موفقیت برای تیم های ملی در همه رده ها بود و کسب مجوز حضور در جام جهانی برای جوانان، نوجوانان و راهیابی تیم ملی فوتبال ساحلی به جام جهانی باهاما با کسب قهرمانی آسیا، کسب موفقیت فوتسال و عنوان سومی جهان و دیگر موفقیت‌ها حاصل تلاش کار گروهی هیئت‌رئیسه، کمیته‌ها، دپارتمان و عوامل اجرایی فدراسیون بوده است.
رئیس فدراسیون به برگزاری لیگ‌های موفق در سال 95 اشاره کرد و گفت: برگزاری لیگ‌های مختلف با کیفیت، نظم، مدیریت مطلوب فوتسال، بانوان و ساحلی برگزار شد که باید از عوامل اجرایی لیگ‌ها و کمیته‌های مربوطه تقدیر و تشکر کرد.
تاج به تلاش کمیته داوری در جوانگرایی اشاره کرد و گفت: همکاری خوبی در این فصل بین رئیس کمیته داوران و دپارتمان داوری وجود دارد و با توجه به کردن به آموزش، ضابطه مند شدن در جوانگرایی در بخش داوری کار خوبی آغاز شده است و باید بر افزایش توجهات و دقت نظر خود را افزایش دهند.
وی اظهار داشت: در هیئت‌های استانی در سال جاری انتخابات خوبی برگزار کرده و برهمین اساس نیز به رؤسای هیئت هم تاکید داشته‌ایم در کادر اجرایی و عوامل اجرایی خود به جوانگرایی توجه و برنامه های خود را بازنگری کنند.
14
کد مطلب: 99238