پیش‌بینی اینکه چه کسی آقای گل شود سخت است
ادینیو: در جام حذفی محکوم به قهرمانی هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴
 
لوسیانو ادینیو
 
لوسیانو ادینیو
 
مهاجم برزیلی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تیمش را محکوم به قهرمانی در جام جهانی دانست.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم؛ لوسیانو ادینیو  در مورد شرایط فعلی تراکتورسازی و اختلاف 10 امتیازی این تیم با پرسپولیس گفت: ما نباید اجازه می‌دادیم در فاصله شش هفته مانده به پایان لیگ، چنین اختلافی ایجاد شود. متأسفانه در طول فصل امتیازهای زیادی را از دست دادیم و طبیعتاً الان کارمان سخت است. البته برخی مشکلات برای تراکتورسازی ایجاد شد که برای کادر فنی و بازیکنان یک چالش ایجاد کرد. فکر می‌کنم خیلی چیزها به صورت طبیعی پیش نرفت و در نهایت ضربه خوردیم.
وی در ادامه افزود: ما برای قهرمان شدن در لیگ برتر کار سختی داریم، ولی باید تا آخرین هفته تلاش کنیم و منتظر اتفاقات باشیم. هدف ما از ابتدای فصل این بود که دو جام به هواداران بدهیم، ولی حالا در لیگ برتر کارمان سخت شده است. با این حال جام حذفی را هم درپیش داریم و در این جام محکوم به قهرمانی هستیم، چون حداقل باید یک جام به هواداران هدیه بدهیم.
مهاجم برزیلی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پاسخ به این پرسش که امسال شانس کدامیک از مهاجمان لیگ برای کسب آقای گلی بیشتر خواهد بود، تصریح کرد: پیش‌بینی اینکه چه کسی آقای گل می‌شود، غیرممکن و سخت است. رقابت بین مهاجمان فشرده است و در نهایت بازیکنی که باهوش‌تر باشد آقای گل خواهد شد. البته من نمی‌توانم پیش‌بینی کنم و نام مهاجم خاصی را به زبان بیاورم.
14
کد مطلب: 99224