درهای تیم ملی برای حضور همه استعدادهای هندبال باز است
رحیمی: تنها سالی بود که در لیگ شاهد رقابت سختی در بالا و پایین جدول بودیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶
 
علیرضا رحیمی
 
علیرضا رحیمی
 
رئیس فدراسیون هندبال گفت: خدارا شکر هندبال لیگ خوبی داشت و تنها سالی بود که هم در پایین و هم بالای جدول لیگ برتر شاهد رقابت سختی بین تیم‌ها بودیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم؛ علیرضا رحیمی در خصوص بیست و نهمین دوره لیگ برتر هندبال اظهار داشت: تنها سالی بود که هم در پایین و هم بالای جدول لیگ برتر شاهد رقابت سختی بین تیم‌ها بودیم و حتی ممکن بود که گل شماری تکلیف تیم‌ها را مشخص کند. خدارا شکر هندبال لیگ خوبی داشت و به خوبی به پایان رسید.
وی در پاسخ به این سوال که آیا در این فصل و پیش از حضور در عرصه انتخابات هم پیگیر لیگ بودید، گفت: اصولا همه کسانی که در ورزش به نوعی حضور دارند پیگری همه لیگ‌های ایران هستند و جامعه هندبال هم لیگ را پیگیری می‌کند.
رئیس فدراسیون هندبال در خصوص اینکه لیگ استعدادهایی را برای تیم ملی معرفی خواهد کرد، تصریح کرد: ما مربی ملی نداشتیم و کمک مربی هم مشخص نبود و در این شرایط کسی هم نبوده است که از بین بازیکنان لیگ ملی‌پوش انتخاب کند ولی از آنجا که سرمربی تیم ملی به احتمال زیاد خارجی و مربیان داخلی هم به عنوان دستیار وی خواهند بود، مربیان ایرانی بازیکنان را در لیگ شناسایی کرده‌ند و می‌توانند آنها را به تیم ملی معرفی کنند.
وی خاطرنشان کرد: با حضور سرمربی خارجی و مشخص شدند وضعیت کادرفنی برای حضور افراد سخت‌گیری نخواهیم کرد. اگر باشگاه‌ها افرادی را معرفی کنند در تیم ملی تست می‌شوند. بار مالی حضور بازیکنان و شناسایی آنها بر عهده فدراسیون خواهد بود اما ما از مربی تیم ملی می‌خواهیم که بهترین‌ها را تست کند و درهای تیم ملی برای حضور همه استعدادهای هندبال باز است.
14
کد مطلب: 99180