با انتقاد شدید از هیئت مدیره
رحمتی: همه را تهدید می‌کنند، می‌خواهند پسرشان را به باشگاه بیاورند و دنبال پول توجیبی‌‌اند/خروجی جلسه‌شان، تخریب من و سرمربی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۷
 
 
مهدی رحمتی
 
دروازه‌بان استقلال با انتقاد از اعضای هیئت مدیره این باشگاه گفت: آقایان در هیئت مدیره جلسه می‌گذارند و خروجی این جلسه ۴ و نیم ساعته تخریب سرمربی، بازیکن و مهدی رحمتی می‌شود.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم، مهدی رحمتی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل لوکوموتیو ازبکستان گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود و توانستیم دل هوادارانمان را با یک پیروزی دلچسب شاد کنیم. از همه آنهایی که در این هوای بارانی به ورزشگاه آمدند و استقلال را تشویق کردند تشکر می‌کنم. ما با این برد شانس صعود خودمان را افزایش دادیم. داوری نیز خوب بود و هیچ مشکلی نداشتیم. 
دروازه‌بان استقلال در مورد اینکه روز گذشته اعلام کرده بود پس از بازی حقایق را بازگو خواهد کرد، گفت: من هر وقت صلاح بدانم صحبت می‌کنم. مهدی رحمتی اختیارش دست خودش است و لازم نیست کسی به او بگوید چه زمانی باید صحبت کند و چه زمانی حرف نزند. ما تیم جوانی داریم که اگر من خسرو حیدری و لئوناردو پادووانی را در نظر نگیرید می‌بینید که میانگین سنی‌مان تا چه حد پایین می‌آید. بحث ما مالی نیست؛ حرف ما این است که استقلال باید یک مجموعه متحد باشد همانطور که کادر فنی و بازیکنان برای موفقیت استقلال تلاش می‌کنند سایر اعضای این باشگاه نیز باید چنین حسی نسبت به استقلال داشته باشند. متاسفانه هیئت مدیره استقلال دنبال هرچیزی است به جز موفقیت استقلال.
وی ادامه داد: یکی از اعضای هیئت مدیره یک تلفن به دست گرفته که شماره‌اش روی تلفن دیگران نمی‌افتد و به آن به این و آن زنگ می‌زند و همه را تهدید می‌کند. آن یکی می‌خواهد پسرش را به باشگاه بیاورد و نفر سوم هم به دنبال پول توجیبی برای سفرهای برون مرزی‌اش هست. استقلال الان یک زمین تمرین خوب ندارد. بازیکنان جوان ما 5 - 6 ماه است که پولی نگرفته‌اند، امروز از طرف آقای افتخاری به ما پیغام دادند که تا ظهر فردا 10 درصد از مطالباتتان را پرداخت می‌کنیم اما شما پس از بازی صحبتی علیه باشگاه انجام ندهید. آقایان فکر می‌کنند که ما چیزی را نمی‌فهمیم و سرمان را مانند کپک در برف فرو کرده‌ایم. ما از همه چیز اطلاع داریم. 
رحمتی به انتقاد از اعضای هیئت مدیره باشگاه استفلال ادامه داد و خاطرنشان کرد: بازیکنانی که در استقلال وضعیتی مثل من دارند فکر نمی‌کنم با عدم دریافت مطالباتشان مشکل چندانی برای آنها به وجود بیاید فوقش این است که برای شب عید 10 - 15 میلیون از این طرف و آن طرف قرض می‌کنیم و به خانواده‌مان می‌رسانیم، اما بازیکنان جوانی مانند حق‌دوست با این پول نگرفتن‌ها به مشکل می‌خورند. اکثر بازیکنان ما باید شب عید به شهرستان برگردند اما وقتی نتوانند پولی با خودشان به شهرستان ببرند پیش خانواده‌هایشان شرمنده می‌شوند. باز هم تاکید می‌کنم که ما مشکل مالی نداریم. شما تاریخ باشگاه استقلال را نگاه کنید؛ در تاریخ باشگاه استقلال سابقه نداشته که تمرینات این تیم 5 روز مداوم تعطیل باشد، اما امسال به لطف آقایان این اتفاقات رخ داد. 
دروازه‌بان استقلال گفت: آقایان در هیئت مدیره جلسه می‌گذارند و خروجی این جلسه 4 و نیم ساعته تخریب سرمربی، بازیکن و مهدی رحمتی می‌شود. آقای افتخاری و اعضای هیئت مدیره می‌گویند که مدرکی که من از دریافتی‌هایم منتشر کردم درست نیست اما من آن برگه را از حسابداری باشگاه گرفته بودم. اگر آقایان می‌گویند که این برگه صحت ندارد پس حسابداری خودشان را قبول ندارند. من پیشنهاد می‌کنم که فردا دوستان پرداختی‌‌هایشان به همه بازیکنان را منتشر کنند تا در این مورد شفاف‌سازی شود. 
14
کد مطلب: 99168