احساس خانم بازیگر از نامزدشدن در «سه ستاره»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲
 
شبنم قلی خانی
 
شبنم قلی خانی
 
شبنم قلی خانی با ابراز خوشحالی از نامزد شدن در میان بانوان بازیگر در برنامه سه ستاره ، از زحمت زیادی که برای ایفای نقش یکتا کشیده است ، سخن گفت.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری میزان: شبنم قلی خانی بازیگر نقش یکتا در سریال تلویزیونی " هشت و نیم دقیقه" گفت: با توجه به اینکه در مسابقه نظرسنجی برنامه "سه ستاره" در بین بانوان بازیگر نامزد شده ام، تاکنون میزان آراء را مشاهده نکرده ام.
 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در این مسابقه فرد برگزیده با آرای مردمی انتخاب می شود ، بازیگرانی مانند من که نامزد شده اند ، بازیگرهایی مردمی هستند چرا که مردم در همه شهرها و روستاهای ایران آن ها را در قاب تلویزیون ودر آثار مختلف تماشا کرده اند.

قلی خانی تصریح کرد: خوشحالم که مردم می توانند فرد برگزیده را انتخاب کنند.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: همانطور که سیما تیرانداز هم اشاره کرد، ما جایزه خود را از دست مردم می گیریم وفکر می کنم  مردم ما را در کوچه و خیابان می بینند وسلام و احوالپرسی و اظهار لطف و محبت می کنند، خودش بهترین جایزه است.

بازیگر سریال "اولین شب آرامش" توضیح داد: البته هیچ کس بدش نمی آید که در یک مسابقه نفر اول شود به خصوص که من برای نقش یکتا خیلی زحمت کشیدم واز دل و جان مایه گذاشتم و فکر می کنم چقدر خوب است که یک بازیگر بتواند برای نقشی جایزه بگیرد که در آن نقش الگوی خوبی برای زنان جامعه اش بوده است.

وی یادآور شد: فکر می کنم با ایفای نقش یکتا توانستم الگویی برای زنان امروز جامعه باشم چرا که یکتا با تمام مشکلات زندگی جنگید و زندگی خودش را از صفر شروع کرد.

قلی خانی خاطرنشان کرد: البته هر فرد دیگری هم در این رقابت به عنوان نفر اول انتخاب شود، خودش، هنر و شخصیتش برای من بسیار قابل احترام است.
14
کد مطلب: 99078