پیامک کی‌‎روش به یک سایت آفریقای جنوبی: نمی‌توانم قراردادم را با ایران فسخ کنم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۰
 
 
کی‌روش
 
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان دلیل ردکردن پیشنهاد سرمربیگری بافانا بافانا را اعلام کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم، در حالی که کش و قوس برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی آفریقای جنوبی همچنان ادامه دارد، سایت «EWN Sport» گزارش داد که هوگو بروس، سرمربی تیم ملی کامرون که اخیراً این تیم را به قهرمانی جام ملت‌های آفریقای جنوبی 2017 رساند، در حال حاضر تنها گزینه جانشینی شِیکس ماشابا به شمار می‌رود.
بر اساس این گزارش، اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی (SAFA) که امیدوار بود این هفته سرمربی جدید بافانا بافانا را معرفی کند، دو گزینه برجسته‌اش، کارلوس کی‌روش پرتغالی و هرو رنارد فرانسوی از لیست کاندیداهایش خارج شدند.
یوسف هایجوب، مدیر برنامه‌های رنارد اعلام کرده که تماسی از سوی اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی دریافت نکرده‌اند و رنارد از بودن در تیم ملی مراکش خوشحال و راضی است و هدفش رساندن این تیم به جام جهانی 2018 روسیه است.
این در حالی است که کارلوس کی‌روش، سرمربی پیشین بافانا بافانا با ارسال پیام کوتاه به «EWN Sport» در خصوص چرایی قبول نکردن پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی آفریقای جنوبی گفت: نمی‌توانستم در چنین فاصله کوتاهی تصمیم بگیرم. من آزاد نیستم و بدون توافق دوجانبه امکان فسخ قراردادم با (فدراسیون فوتبال) ایران ممکن نبود. شاید در آینده‌ای نزدیک شانس خودش پیش پایم بیاید، اگر اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی به خدمات من اعتماد داشته باشد.
14
کد مطلب: 98660