در روزهای سختی قرار داریم و بازیکنان باید این را بدانند
حسینی: برخی بازیکنان گاهی فراموش می‌کنند که پیراهن چه تیمی را به تن دارند/ برای اینکه مصدوم نشوم از زمین بیرون آمدم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۷
 
 
سیدجلال حسینی
 
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که در روزهای سختی که پیش‌روی تیمش هست، بازیکنان باید حواس‌شان به همه چیز باشد.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم، سیدجلال حسینی پس از پیروزی 3 بر 2 پرسپولیس مقابل الوحده امارات با رضایت از نتیجه کسب شده، اظهار داشت: همه بازیکنان تیم، حتی خود من باید این را بدانیم که در چنین بازی‌هایی باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و بیشتر از چیزی که هست، تلاش کنیم.
وی در ادامه افزود: متأسفانه برخی بازیکنان فراموش می‌کنند که کجا هستند. نباید این‌طور باشد و همه بازیکنان با پیراهن پرسپولیس باید تلاش بیشتری کنند. ما در مرحله بسیار سخت و در روزهای سختی هستیم که در این روزهای سخت بازیکنان باید حواس‌شان به همه چیز باشد. متأسفانه برخی بازیکنان گاهی فراموش می‌کنند که پیراهن چه تیمی را به تن دارند.
مدافع پرسپولیس که در بازی با الوحده مصدوم شد و از بازی بیرون آمد، در این خصوص خاطرنشان کرد: از ناحیه چهارسر زانو دچار مشکل شدم و ضرب خوردگی باعث شد تعویض شوم. چون از این ناحیه سابقه مصدومیت داشتم، ترسیدم و تعویض شدم.
حسینی در پاسخ به این سؤال که گویا مشکل بازیکنان پرسپولیس برای دعوت به تیم ملی برطرف شده و آیا در این مورد چیزی به آنها گفته شده است یا نه، گفت: تا به الان مشکل حل نشده و اینکه چه پیش می‌آید، خبر ندارم. در یکی دو روز آینده در این خصوص بیشتر صحبت خواهم کرد.
14
کد مطلب: 98066