شارلیز ترون با ست روگن در «فلارسکی»
تاریخ انتشار : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴
 
شارلیز ترون بو ست روگن
 
شارلیز ترون بو ست روگن
 
ساخت یک پروژه کمدی با چند تهیه کننده در حالی روز پنجشنبه اعلام شد که شالیز ترون بازیگر آن خواهد بود.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر: ساخت یک پروژه کمدی با چند تهیه کننده در حالی روز پنجشنبه اعلام شد که شالیز ترون بازیگر آن خواهد بود.
 
  به نقل از اسکرین دیلی، این فیلم را جاناتان لوین می‌سازد که کارگردانی فیلم‌هایی چون «۵۰/۵۰» و «قاپ زنی» را با بازی ایمی شومر در کارنامه دارد.
 
 
فیلمنامه این فیلم را دن استرلینگ نوشته است. وی نویسنده فیلمنامه‌هایی چون «دختران»، «دفتر»، «برنامه سارا سیلورمن» ، «شاه تپه» و «مصاحبه» هم بوده است.
 
 
تولید این فیلم با عنوان «فلارسکی» در آغاز آگوست شروع می‌شود و داستان آن درباره یک روزنامه‌نگار بیکار است که تصمیم می‌گیرد با الهام از شکست‌ها و پیروزی‌های کودکی‌اش اکنون به یکی از باقدرت‌ترین و غیرقابل وصول‌ترین زنان جهان بدل شود.
 
 
در حالی که ست روگن از تهیه کنندگان فیلم است در آن بازی هم می‌کند.
 
 
این در حالی است یک روز پیشتر اعلام شده بود شارلیز ترون در یک پروژه جاسوسی جلوی دوربین می‌رود و علاوه بر آن تهیه کننده این فیلم با عنوان «نیاز به دانستن» هم خواهد بود که بر مبنای رمانی از کارن کلیولند تحلیل‌گر سازمان سیا ساخته می‌شود.
 
 
این بازیگر قرارداد بازی در «مد مکس: وستلند» به کارگردانی جورج میلر را امضا کرده که روشن نیست چه زمانی به مرحله تولید برسد.
14
کد مطلب: 97637