مورینیو: اگر گل نمی‌زدیم، جنایتی فوتبالی رخ می‌داد!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۵
 
مورینیو
 
مورینیو
 
سرمربی شیاطین سرخ در برتری تیمش مقابل واتفورد در هفته جاری لیگ برتر نکات مثبت زیادی دیده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد برتری تیمش مقابل واتفورد در بازی عصر شنبه  در لیگ برتر انگلیس را حاوی نکاتی مثبت برای شیاطین سرخ  می‌داند.
 او در پایان بازی گفت: اوقات قبل از به ثمر رسیدن گل اول، جالب سپری شد.در مجموع تصور می‌کنم هواداران ما از سبک بازی تیم، موقعیت‌های به وجود آورده، دفع توپ‌ها، جابه‌جایی‌ها و ...حسابی لذت بردند و خوشحال بودند.اگر در دقایق خوبمان در نیمه اول به گل نمی‌رسیدیم، یک جنایت فوتبالیرخ داده بود! گل اول به تیم من اعتماد به نفس فوق‌العاده‌ای داد و اهمیت زیادی داشت.
 او در ادامه اظهار داشت: می‌توانستیم با زدن گل‌های بیش‌تر، قبل از سوت پایان کار را تمام کنیم اما موفق به انجام این کار نشدیم.فلینی را به بازی آوردم تا در سبک بازی مستقیم دینی و اوکاکا خلل ایجاد کند و خوشبختانه در این کار موفق بود.قبل از شروع به بازیکنانم گفتم انتظار ندارم در دقیقه یک گل بزنید اما از شما می‌خواهیم از همان دقیقه اول قدرتمندانه ظاهر شوید و قدرتتان را به رقیب نشان دهید.خوشبختانه مقابل یک تیم دفاعی خوب شروع کردیم و گل زدیم.حتی وقتی یک بر صفر پیش افتادیم هم روند مطلوبی داشتیم.پس از گل اول، فضاهای بیش‌نری را در اختیار گرفتیم و با زدن گل دوم پیروزی در چنگ ما قرار گرفت. 
14
کد مطلب: 96306