پاری‌سن‌ژرمن دروازه‌های اروپا را به روی من باز کرد
رونالدینیو: هیچ‌گاه به مربیگری روی نمی‌آورم/ موتا بازیکن باکلاسی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
 
 
رونالدینیو
 
ستاره پیشین تیم‌های بارسلونا و تیم ملی برزیل می‌گوید علاقه‌ای به مربیگری ندارد چون تماشای بازی به وی استرس وارد می‌کند.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم، رونالدینیوی 36 ساله که بین سال‌های 2001 تا 2003 عضو تیم پاری‌سن‌ژرمن بود، اخیراً از باشگاه پیشین خود دیدن کرد. او که تماشاگر ویژه دیدار  حساس امروز (یکشنبه) پاری‌سن‌ژرمن و موناکو در هفته بیست‌ودوم لوشامپیونه فرانسه است، گفت: نمی‌توانم 90 دقیقه یک بازی را تماشا کنم چون اذیت می‌شوم و به نوعی استرس می‌گیرم. بیشتر دوست دارم لحظات زیبا و گل‌های بازی را ببینم. به همین خاطر است که تمایل ندارم هیچ‌گاه به مربیگری روی بیاورم.
وی افزود: در باشگاه پاری‌سن‌ژرمن همه احترام خاصی برای من قائل هستند و من را به آغوش می‌کشند. خود من هم عاشق باشگاه PSG هستم. نمی‌دانم که چرا در پاریس این‌قدر من را دوست دارند! در مقابل واکنش آنها حرفی ندارم که بزنم. من پسر پاری‌سن‌ژرمن هستم و وقتی به این باشگاه آمدم، دروازه‌های اروپا به روی من باز شد.
مهاجم پیشین بارسلونا در پاسخ به این پرسش که «می‌توانید از لحظه به یاد ماندنی دوران حرفه‌ای خود در PSG را بگویید؟» تأکید کرد: زمان حضورم در پاری‌سن‌ژرمن خیلی خاص است. بازی‌هایی مقابل مارسی و بوردو، گلی که به گنگان زدم، این‌ها لحظاتی است که نمی‌توانم فراموش‌شان کنم. انتخاب تنها یک لحظه اما غیرممکن است.
رونالدینیو در پاسخ به این پرسش که «بازی کدام بازیکن کنونی PSG را می‌پسندید؟» به جای انتخاب بازیکنانی همچون ادینسون کاوانی، آنخل دی‌ماریا و تیاگو سیلوا گفت: تیاگو موتا. او بازیکن باکلاسی است. عاشق تماشای بازی او هستم. به اعتقاد من سبک بازی او متفاوت با بازیکنان دیگر پاری‌سن‌ژرمن است. ما برای مدت طولانی در بارسلونا کنار هم بازی کردیم و برای همین شناخت خیلی خوبی از او دارم.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: تنها پشیمانی‌ام این است که در زمان حضورم در PSG با این تیم به قهرمانی نرسیدم و این هنوز هم ناراحتم می‌کند. در دوران من بازیکنان خوبی از جمله جی‌جی اوکوچا، نیکلاس آنلکا و آلویسیو در این تیم بودند. جای تأسف دارد که اوضاع آن‌طور که باید پیش نرفت.
مهاجم پیشین تیم‌های میلان و اتلتیکو مینیه‌رو در پایان خاطرنشان کرد: امروز، بازیکنان بزرگی در پاری‌سن‌ژرمن هستند و بازی در این تیم رضایت‌بخش است، اما دوران حضورم در PSG بهترین دوره دوران حرفه‌ای‌ام بود.
14
کد مطلب: 95132