افشای نظر بنتو پیش از جذب ملی‌پوش ایرانی
کوربوس: انصاری‌فرد بهترین مهاجم میانی فوتبال یونان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۱
 
انصاری‌فرد
 
انصاری‌فرد
 
کاپیتان تیم پانیونیوس از کریم انصاری‌فرد، هم تیمی پیشین خود حمایت کرد و او را بهترین مهاجم میانی حال حاضر فوتبال یونان دانست.
به گزارش ستاره ها به نقل از تسنیم، پاناگیوتوس کوربوس در مصاحبه با ساندی اسپورت یونان پیرامون کریم انصاری‌فرد هم‌تیمی پیشین خود در تیم پانیونیوس گفت: برای من کریم انصاری‌فرد بهترین مهاجم میانی در فوتبال یونان است.
کوربوس در ادامه با اشاره به صحبت‌های اخیر پائولو بنتو، سرمربی پرتغالی تیم المپیاکوس که از کریم انصاری‌فرد به عنوان مهاجم سوم تیمش یاد کرد، گفت: فکر می‌کنم که انصاری‌فرد در تیم المپیاکوس بازی خواهد کرد و به زودی پیشرفت می‌کند.
خبر دیگر از کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس که در سایت رسمی گازتای یونان منتشر شد حاکی از این است که پائولو بنتو، سرمربی پرتغالی این تیم پیش از عقد قرارداد انصاری‌فرد نظر خود درباره توانمندی‌های این بازیکن و استفاده از او  را به صورت شفاف با مسئولان باشگاه المپیاکوس در میان گذاشته بود. بنا به ادعای گازتای یونان، بنتو انصاری‌فرد را به عنوان مهاجم سوم تیمش پس از کاردوزو و براون ایدیه در نظر گرفته و تصمیمی جهت تغییر در تاکتیک تیمش‌ ندارد.
این رسانه یونانی همچنین اعلام کرد که صحبت‌های انتقال قرضی کریم انصاری فرد به تیم دیگری هنوز از سوی هیچ کسی مطرح نشده است.
14
کد مطلب: 94571