با همزمانی اکران
جکی چان با فیلم جدیدش به رقابت شاهرخ خان می‌رود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۹
 
 
جکی چان
 
با اعلام تاریخ اکران فیلم جدید جکی چان با عنوان «کونگ فو یوگا» به نظر می‌رسد نمایش این فیلم با فیلم جدید شاهرخ خان هم‌زمانی پیدا کند.
به گزارش ستاره ها به نقل از مهر؛ «کونگ فو یوگا» ۲۸ ژانویه اکران می‌شود و به این ترتیب این فیلم با «رییس» جدیدترین فیلم شاهرخ خان و «قابیل» فیلم جدید هریتک روشن هم‌زمان راهی پرده‌های سینماها می‌شود و به عنوان یک رقیب جدی برای دو فیلم مهم بالیوود محسوب خواهد شد.
به نقل از هندوستان تایمز، در حالی که «رییس» شاهرخ خان و «قابیل» هریتک روشن قرار است ۲۵ ژانویه و یک روز پیش از روز جمهوری راهی سینماها شوند، با انتشار خبر اکران فیلم جکی چان در تاریخ ۲۸ ژانویه به نظر می‌رسد نبردی بین این فیلم‌ها از نظر جلب مخاطب در پیش باشد.
«کونگ فو یوگا» فیلم مشترک هند و چین است که با بازی بازیگران هندی سونو سود، دیشا پاتانی و آمیار دستور در هند فیلمبرداری شده است. این فیلم که به دو زبان ماندرین و انگلیسی ساخته شده، توسط استنلی تانگ کارگردانی و در دوبی فیلمبرداری شده است.
در این فیلم که پاییز گذشته ظرف ۳۳ روز در دوبی فیلمبرداری ‌شد، جکی چان در نقش یک پروفسور باستان‌شناس از چین بازی کرده که با هندی‌ها همکاری دارد تا گنجینه گم شده‌ای از تمدن‌ آنها را در تبت پیدا کند.
انتظار می‌رود چان برای حمایت از فیلمش حدود نیمه ژانویه راهی هند شود، و این در حالی است که همه از علاقه مردم هند به وی خبر دارند. اکنون چالش اصلی بین توزیع کنندگان این فیلم‌ها در هند است که چگونه بتوانند مردم را به تماشای فیلم خود ترغیب کنند.    
این در حالی است که هند دارای ۵ هزار سالن سینما است که به تنهایی برای نمایش «رییس» و «قابیل» کم است و با افزوده شدن «کونگ فو یوگا» این کمبود بیشتر احساس خواهد شد.
14
کد مطلب: 93958