هدیه سال نوی عجیب ابراهیموویچ به همسرش/ این زلاتان خودشیفته! / عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۴
 
زلاتان
 
زلاتان
 
مهاجم سوئدی تیم فوتبال منچستریونایتد به مناسبت سال جدید میلادی هدیه‌ای به همسرش داده است که بار دیگر اعتماد به نفس بالای او را اثبات کرد.
به گزارش ستاره ها و به نقل از نشریه سان، یکی از منابع نزدیک به زلاتان ابراهیموویچ فاش کرده است که این بازیکن سوئدی به همسرش هدیه جالبی به مناسبت سال جدید داده است.
ایبرا ظاهراً برای سال جدید به همسر خود تصویری از لحظه شادی پس از گلش در بازی برابر وست‌بروموویچ در ماه دسامبر داده است، همان لحظه‌ای که به هوا پریده است و هم‌تیمی‌اش جسی لیندگارد او را با چهره‌ای وحشت‌ زده تماشا می‌کند.
از قرار معلوم این قاب عکس را یکی از اعضای کادر فنی منچستریونایتد به زلاتان داده است او هم آن را به همسرش هدیه داده است.

منبع نزدیک به ایبرا در این خصوص به سان گفت: زلاتان با دیدن این عکس قهقهه می‌زد و گفت که می‌خواهد آن را به خانه‌اش ببرد و به عنوان هدیه کریسمس به همسرش بدهد. او دو روز قبل از کریسمس آن عکس را گرفت پس یک هدیه راحت پیدا کرده بود. برخی از بازیکنان و اعضای کادر فنی وقتی از تصمیم او مطلع شدند، خندیدند اما او هیچ ابایی از این کار نداشت.
این اولین باری نیست که ایبرا همسرش را با اظهارات و رفتار خودشیفته‌‌گونه‌اش غافلگیر می‌کند. او چندی پیش در پاسخ به سؤالی درباره اینکه قصد دارد برای روز تولد همسرش چه هدیه‌ای به او بدهد گفت: هیچ چیز. او پیش این هدیه‌اش، زلاتان را گرفته است.
14
کد مطلب: 93555
مرجع : تسنیم