شرط اوزیل برای تمدید قرارداد با آرسنال
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳
 
 
مسعوت اوزیل
 
هافبک آلمانی توپچی‌ها برای تمدید قراردادش با این تیم یک شرط تعیین کرده است.
به گزارش ستاره ها و به نقل از نشریه کیکر، مسعوت اوزیل که 18 ماه تا پایان قراردادش با آرسنال باقی مانده است، هنوز تمایلی برای تمدید این قرارداد نشان نداده و پروسه مذاکرات طرفین چند ماه به طول انجامیده است.
همین موضوع سبب شکل‌گیری شایعاتی درباره آینده او از جمله تمایلش برای بازگشت به رئال مادرید شده است، تیمی که سال 2013 آن را ترک کرد تا به آرسنال ملحق شود، با این حال اوزیل می‌گوید که ترجیح می‌دهد که قراردادش را با آرسنالی‌ها تمدید کند البته به شرط اینکه او از برنامه باشگاه برای ادامه همکاری یا قطع همکاری با آرسن ونگر مطلع شود.
اوزیل به کیکر گفت: من در آرسنال از وضعیتم بسیار راضی‌ام و به باشگاه هم گفته‌ام که آماده‌ام قراردادم را تمدید کنم. هواداران می‌خواهند که من اینجا بمانم و حالا این همان چیزی است که باشگاه هم می‌خواهد.
اوزیل افزود: مدیران باشگاه می‌داند که من به لطف ونگر اینجا هستم. او کسی بود که سبب شد من با آرسنال قرارداد ببندم و کسی است که به من اعتماد دارد. باشگاه هم می‌داند که من می‌خواهم به وضوح بدانم که برنامه‌اش برای آینده چیست.
قرارداد اوزیل با آرسنال ماه ژوئن سال 2018 به پایان می‌رسد و گزارش ها حاکی از آن است که این هافبک آلمانی برای تمدید قرارداد خواهان افزایش حقوقش به بیش از 11 میلیون یورو در سال است یعنی 3 سال بیشتر از چیزی که اکنون در حال حاضر از توپچی‌ها می‌گیرد.
14
کد مطلب: 93507
مرجع : تسنیم