گزارش تمرین استقلال
استقبال منصوریان از ملی‌پوشان و اظهارنظر مختلف در مورد فتح‌الله‌زاده/ عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۹
 
 
استقلال
 
دو بازیکن ملی‌پوش استقلال در تمرین امروز با استقبال سرمربی آبی‌پوشان روبرو شدند.
به گزارش ستاره ها؛ تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل نفت‌تهران از ساعت 15 امروز (یکشنبه) در زمین کمپ باشگاه برگزار شد.
* کاوه رضایی مانند روزهای گذشته در تمرین شرکت نکرد. گفته می‌شود این بازیکن از اظهارات حسن زمانی عضو هیئت مدیره استقلال ناراحت بوده و خواهان رضایت‌نامه‌اش از این تیم شده است. علاوه بر رضایی، امین حاج‌محمدی و جابر انصاری هم غایب بودند.
* یعقوب کریمی پس از چند روز غیبت به علت مصدومیت، امروز در تمرین حضور پیدا کرد.
* بختیار رحمانی دیگر بازیکنی که حرف‌های زیادی در خصوص جدایی‌اش مطرح شده بود، در تمرین حضور داشت.
* امید ابراهیمی و وریا غفوری که در اردوی تیم ملی حضور داشتند، امروز در محل تمرین حضور یافته و مورد استقبال علیرضا منصوریان قرار گرفتند. سرمربی استقلال در کنار این دو بازیکن عکسی هم به یادگاری انداخت.

* علیرضا منصوریان پیش از آغاز تمرین، دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد.
* بازیکنان ابتدا زیر نظر علی چینی خودشان را گرم کرده و سپس زیر نظر علیرضا منصوریان و محمد خرمگاه به کارهای هوازی و فیزیکی پرداختند.
* دکتر امین نوروزی در محل تمرین حضور داشت و دقایقی با منصوریان صحبت کرد.
* حدود 150 نفر از هواداران استقلال از نزدیک نظاره‌گر تمرین تیم‌شان بودند. این تعداد در خصوص تجمع برخی از هواداران علی فتح‌الله‌زاده مقابل باشگاه استقلال صحبت کرده و هر کدام اظهارنظرهای مختلفی داشتند.
* استیو جونز باز هم به مانند روزهای گذشته تنها در گوشه‌ای نظاره‌گر تمرین بود.
به گزارش تسنیم، تیم استقلال پنجشنبه این هفته در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر از ساعت 16:35 در ورزشگاه تختی به مصاف نفت‌تهران خواهد رفت.
14
کد مطلب: 93418
مرجع : تسنیم