مرد نانوا به خاطر یک حرف، همسر خود را کشت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
 
مرد نانوا که تحت تأثیر حرف‌های پسرش به همسر خود بدگمان شده و سوء‌ظن پیدا کرده بود، در جریان مشاجره او را با چاقو به قتل رساند.
عامل قتل، صبح دیروز از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت تا به جرم کشتن زنش محاکمه شود. اما وی در دادگاه ادعا کرد زمان قتل قرص «آمفتامین» مصرف کرده بود و نمی‌دانست چه می‌کندو
 
در این جنایت که هشتم خرداد پارسال در یکی از خانه‌های دماوند اتفاق افتاد، زن 44 ساله‌ای به نام «صغری» کشته شد. پرویز شوهر 51 ساله مقتول نیز در پی اظهارات فرزندانش توسط پلیس دستگیر شد.
 
این مرد در بازجویی‌ها به کارآگاهان و بازپرس جنایی گفت: چندی پیش از پسر 24 ساله‌ام شنیدم که با مادرش دعوا می‌کرد و به او می‌گفت با مردهای دیگر رابطه نامشروع دارد تا اینکه روز حادثه از محل کارم - نانوایی - به خانه برگشتم و با همسرم دعوایم شد. در حین مشاجره وقتی از او پرسیدم چرا با مردهای دیگر رابطه داری، حاشا نکرد و گفت: بله که دارم و چند بار هم با عصبانیت این حرف را تکرار کرد.
 
من هم عصبانی شدم و او را کتک زدم. آنقدر عصبانی بودم که نفهمیدم چه می‌کنم. بعد هم چاقوی آشپزخانه را برداشتم و او را کشتم. آن موقع3فرزندم در خانه بودند. وقتی با جسد مادرشان روبه‌رو شدند با پلیس تماس گرفتند.
 
 
مرد نانوا صبح دیروز از زندان به دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت تا محاکمه شود. اما جلسه دادگاه با توجه به حاضر نشدن فرزندان مقتول و قاتل به زمان دیگری موکول شد.
14
کد مطلب: 93331
مرجع : روزنامه ایران