فشار روانی زیادی را تحمل کردم
فرهمند: گفتند AFC من را نابغه اعلام کرد اما منبع خبرش را ندیدم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶
 
 
الهام فرهمند
 
در چند روز گذشته خبری دست به دست می‌چرخد با این محتوا که سایت AFC الهام فرهمند را به عنوان یکی از نوابغ فوتبال بانوان غرب آسیا انتخاب کرده، خبری که در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به ثبت نرسیده است.

به گزارش ستاره ها؛ با وجود این که خبر معرفی الهام فرهمند بازیکن تیم فوتبال آینده‌سازان به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست‌های غرب آسیا این روزها در سایت‌ها و کانال‌های خبری پخش شده است اما جستجو در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در نهایت به این ختم شد که چنین خبری در سایت AFC منتشر نشده است.
هافبک هجومی تیم فوتبال آینده‌سازان در رابطه با انتشار این خبر اظهار داشت: نمی‌دانم منبع خبر منتشر شده از کجاست. در این خصوص اطلاع دقیقی ندارم. به من گفتند که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا من را به عنوان نابغه فوتبال بانوان در غرب آسیا انتخاب کرده است. این در حالی است که لینک خبر را تاکنون خودم ندیدم.
الهام فرهمند اظهار داشت: با وجود این که پس از انتشار این خبر اعلام کردند که چنین مطلبی در سایت AFC وجود ندارد اما برنامه خبری شبکه سه خبر انتخاب من را اعلام کرد. نمی‌دانم اگر این خبرصحت ندارد چرا در رسانه ملی اعلام می‌شود اگر هم واقعیت دارد چرا لینک این مطلب در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا وجود ندارد.
وی ادامه داد: این موضوع را پیگیری کردم، یکی از دوستانم گفت که ابتدا این خبر در سایت فوتبال آسیا منتشر شده بوده است اما چند روز بعد خبر را برداشته‌اند.واقعا نمی‌دانم چرا این خبر در رابطه با من منتشر شده است. این در حالی است که من حتی بازیکن تیم ملی هم نیستم و فقط در لیگ برتر حضور دارم.
هافبک تیم آینده‌سازان تصریح کرد: زمانی که این خبر را به من گفتند شوکه شدم .البته بیشتر تعجب کردم از این بابت که در این خبر عنوان شده من را به عنوان نابغه‌ای در فوتبال غرب آسیا انتخاب کرده‌اند. در غرب آسیا کشورهایی حضور دارند که لیگ فوتبال بانوان آنها فعال نیست. البته لیگ فوتبال بانوان عراق فعال است که سطح فنی آنها هم خیلی بالا نیست. به این ترتیب ماهیت این خبر کمی مبهم است.
فرهمند تاکید کرد: با انتشار این خبر بار روانی و فشار روحی زیادی  به من وارد شد طوری که در بازی  برابر ذوب‌آهن این بار روانی را به خوبی احساس می‌کردم.
وی یادآورشد: در این مدت همه احتمالات را در نظر گرفتم تا شاید دلیل انتشار این خبر را پیدا کنم. تنها احتمالی که وجود دارد این است که کلیپی از بازی‌های من در یوتیوب منتشر شده بود. شاید براساس بازی‌هایم در این فیلم چنین خبری منتشر شد.
بازیکن تیم فوتبال آینده‌سازان گفت: امسال در لیگ برتر 14 پاس گل در 12 بازی داشتم. باتوجه به نحوه بازی‌ام به من مهندس می‌گویند.
14
کد مطلب: 93326
مرجع : تسنیم