کی‌روش پس از بازگشت ملی‌پوشان در دبی چه کرد؟/ دیدار با خارجی‌ها!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۴
 
کی‌روش
 
کی‌روش
 
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از بازگشت بازیکنان این تیم به تهران، در دبی با برخی افراد دیدار کرد.
به گزارش ستاره ها؛ اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان عصر امروز (شنبه) با پایان اردوی خود در امارات دبی را ترک کردند تا به تهران بیایند، اما کارلوس کی‌روش تیم ملی را در این سفر همراهی نکرد.
سرمربی تیم ملی در دبی ماند و حالا که بحث استعفای او البته به صورت رسمی مطرح شده است، حکایت‌های زیادی از این رفتارهای کی‌روش مطرح می‌شود. با این حال اخبار موثقی در خصوص اتفاق‌هایی که در دبی پس از خروج ملی‌پوشان رخ داده به دست رسیده است که حکایت از دیدارهای کی‌روش با برخی افراد دارد.
سرمربی تیم ملی پس از بازگشت ملی‌پوشان و حرکت آنها به سمت فرودگاه دبی، دیدارهایی با چند فرد خارجی داشته که البته در خصوص این دیدارها روایت‌های مختلفی صورت گرفته است. خبر موثق دیدارهای کی‌روش است، اما اینکه این دیدارها در چه زمینه‌ای بوده مشخص نیست. یک روایت دیدار کی‌روش با پرتغالی‌هایی است که جزو دوستان کی‌روش هستند و در امارات به سر می‌برند و روایت دیگر دیدار سرمربی تیم ملی با اماراتی‌هاست. اینکه گویا اطرافیان یک باشگاه اماراتی برای به خدمت گرفتن کی‌روش با او صحبت کرده‌اند و این دیدار هم در این زمینه بوده است.
کی‌روش چند روز پیش از آغاز اردوی تیم ملی در دبی به امارات رفته بود و حالا هم که شاگردانش و سایر نفرات به تهران برگشته‌اند، او در دبی مانده است. حتی گفته شد کی‌روش پیش از حضور در اردوی تیم ملی در ابوظبی به سر می‌برد و یک روز پس از حضور ملی‌پوشان در باشگاه ایرانیان دبی (سه‌شنبه) به جمع اردونشین‌ها اضافه شد. همین ماجرا ابهامات را در خصوص استعفای کی‌روش و ادامه حضور او در امارات بیشتر می‌کند.
14
کد مطلب: 93286
مرجع : تسنیم