دختر فرانک سیناترا هم علیه ترامپ حرف زد!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰
 
نانسی سیناترا دختر فرانک سیناترا خواننده مشهور و فقید آمریکایی گفت اگر پدرش زنده بود هرگز در مراسم تحلیف دونالد ترامپ شرکت نمی‌کرد.
به نقل از هالیوود ریپورتر، نانسی سیناترا بسیار روشن و شفاف روز پنج‌شنبه اعلام کرد اگر پدر مشهورش زنده بود در پاسخ به دعوت برای شرکت در برنامه‌ تحلیف ترامپ قطعا پاسخ منفی می‌داد و در این برنامه حضورنمی‌یافت.
 
دختر فرانک سیناترا هم علیه ترامپ حرف زد!

یک هوادار سیناترا در توییتر از دختر فرانک سیناترا سوال کرد که اگر پدرش زنده بود آیا حاضر بود در صورت دعوت ترامپ برای برنامه تحلیف او آواز بخواند یا خیر؟ و وی به صراحت پاسخ داد گفت: اوهرگز از یک متعصب حمایت نمی‌کرد.

تاکنون برنامه‌های مختلفی با انتقاد مردم روبه رو شده‌اند و این در حالی است که برخی از آنها اعلام کرده‌اند در این برنامه شرکت می‌کنند و برخی گفته‌اند در این برنامه حاضر نخواهند شد.

در حالی که روز تحلیف ترامپ نزدیک می‌شود ترتیب‌دهندگان این برنامه تلاش دارند تا شماری از چهره‌های درجه یک را برای این برنامه دعوت کنند. تاکنون تیم ترامپ اعلام کرده که «راکتس» در این برنامه به اجرای برنامه می‌پردازد. این در حالی است که گفته می‌شود آنها از ترس این که کارشان را از دست بدهند حاضر شده‌اند در مراسم تحلیف ترامپ شرکت کنند.

وقتی گفته شد یک گروه کر از کالج تالدگا که کالج تاریخی سیاه‌پوستان در آلاباما است در روز ۲۰ ژانویه در مراسم تحلیف شرکت می‌کند، این مدرسه با انتقادهای شدیدی روبه روشد .

یک عضو گروه کر مورمون هم از گروه خارج شد چون گروه اعلام کرده بود در این رویداد آواز اجرا می‌کند. خواننده این گروه در توییتری نوشته است که این گروه کر پذیرفته‌اند بر استبداد و فاشیسم صحه بگذارند.

نانسی سیناترا از منتقدان ترامپ در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود. پیش از این که وی پاسخ این توییت را بدهد خودش درباره ترامپ چنین توییت کرده بود: دونالد ترامپ خیلی بد داوری می‌شود و حتی کار دارد به جاهای خشونت‌آمیز می کشد. وی افزوده بود: و برای من این بیشتر افرادی هستند که ترجیح می‌دهند بیشتر سیم را بکشند تا عروسک خیمه شب بازی را. ترامپ خودش را با افرادی وحشتناک احاطه کرده است.

با توجه به نزدیک شدن به مراسم تحلیف ترامپ که روز ۲۰ ژانویه برگزار خواهد شد، شرکت نکردن شمار وسیعی از خوانندگان در این مراسم دارد به یک وضعیت پردردسر جدی بدل می‌شود. چند روزپیش بروس اسپرینگستین خواننده مشهور آمریکایی نیز درباره ترامپ به شدت موضع‌گری کرده بود و گفته بود نسبت به صلاحیت ترامپ برای ریاست جمهوری احساس ترس دارد.

در حالی که در یک ماه اخیر مجموعه‌ای از ستارگان به دعوتنامه حضور و اجرای زنده در مراسم ادای سوگند دونالد ترامپ پاسخ منفی دادند، رییس جمهور منتخب گفته است اصلا نمی‌خواهد آن‌ها در مراسم تحلیف وی حضور داشته باشند.

چند نام بزرگ از جمله سلن دیون، بروکس، کیس، التون جان و آندریا بوچلی خواننده اپرای ایتالیایی تا حالا به صورت رسمی اعلام کرده‌اند که در مراسم روز بیستم ژانویه شرکت نخواهند کرد. آنها معتقدند با شرکت در این برنامه حکومت وی را طبیعی جلوه خواهند داد.

تا اینجا، گروه رادیو سیتی راکتس، گروه کر مورمون تابرنالکل و جکی اوانچو ۱۶ ساله که قبلا در «آمریکا استعداد دارد» اجرا کرده بود، تنها کسانی هستند که حضورشان در مراسم ادای سوگند ترامپ رسما تاییدشده است.
14
کد مطلب: 93255
مرجع : روزنامه بانی فیلم