پری صابری:
امیدوارم بخت «بابانشاط» باز شود/ به «مصدق» و «کوروش» فکر می‌کنم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰
 
پری صابری
 
پری صابری
 
پری صابری چندین پروژه تئاتری از جمله آثاری با موضوع شخصیت هایی چون «مصدق» و «کوروش» را مدنظر دارد که در صورت ایجاد شرایط مناسب این پروژه ها را به صحنه خواهد برد.
به گزارش ستاره ها؛ پری صابری که کارگردانی آثار مختلفی برگرفته از زندگی و آثار شعرایی چون حافظ، سعدی، مولوی و فردوسی را به صحنه برده است درباره برنامه های پیش‌روی خود در زمینه تولید و کارگردانی تئاتر گفت: قصد دارم پروژه های مختلفی را کار کنم ولی تا شرایط و امکانات اجرایی برای آنها فراهم نشود، نمی توانم به صورت قطعی درباره اجرایشان صحبت کنم.
این کارگردان با سابقه تئاتر با تأکید بر اینکه نمی توانم بیکار بنشینم و تا جایی که به لحاظ فیزیکی قادر باشم دوست دارم تئاتر کار کنم زیرا کارم تئاتر و کارگردانی تئاتر است، اظهار کرد: پروژه هایی چون «مصدق» و «کوروش»، جزو پروژه هایی هستند که برای تولید و اجرا مدنظر دارم که باید ببینم شرایط برای تولید و اجرای این آثار فراهم می شود یا نه.
وی درباره سرانجام تولید و اجرای نمایشنامه «بابانشاط» یادآور شد: یکی از پروژه هایی که بسیار علاقه مند به تولید و اجرای آن هستم، نمایشنامه «بابانشاط» است. تئاتر دو وجه کمدی و تراژدی دارد و من در کارنامه کاری خود به وجه تراژدی تئاتر بسیار پرداخته ام و خیلی دوست دارم که وجه کمدی تئاتر را هم کار کنم.
صابری ادامه داد: نمی دانم چرا بخت اجرای نمایش «بابانشاط» باز نمی شود. این اثر بر اساس حکایت های ملانصرالدین شکل گرفته و می تواند برای مخاطب بسیار جذاب باشد.
این هنرمند شناخته شده تئاتر با اشاره به اینکه مردم ایران از خندیدن استقبال می کنند، گفت: باید ببینم بخت «بابانشاط» برای اجرا باز می شود یا نه چون جای یک کمدی فاخر در کارنامه تئاتری ام، خالی است.
14
کد مطلب: 93187