قرارداد نریمان‌جهان با پرسپولیس مشروط است/ سرگردانی ۲ پرسپولیسی در تبریز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲
 
سامان نریمان‌جهان
 
سامان نریمان‌جهان
 
مسئولان باشگاه پرسپولیس در یک صورت قرارداد سامان نریمان‌جهان با این باشگاه را قطعی خواهند کرد.
به گزارش ستاره ها؛ باشگاه پرسپولیس در ازای صدور رضایت‌نامه سامان نریمان‌جهان از سوی باشگاه ماشین‌سازی دو بازیکن خود به نام‌های شهاب‌زاهدی و محمد رحمتی را به طور قرضی در اختیار تیم تبریزی قرارداد، اما این دو بازیکن سه‌شنبه‌ شب از عقد قرارداد با سبزپوشان تبریزی خود‌داری کردند.
بازیکنان جوان پرسپولیس در زمان عقد قرارداد با باشگاه ماشین‌سازی با پیشنهاد مالی خیلی کمی مواجه می‌شوند و به همین دلیل از امضای قرارداد خودداری می‌کنند. قرار است فرهاد کاظمی در مورد زاهدی و رحمتی با مسئولان باشگاه ماشین‌سازی صحبت کنند تا دستمزد آنها را بالا ببرند و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد احتمال بازگشت بازیکنان نامبرده به پرسپولیس وجود دارد.
ضمن اینکه اگر قرار باشد زاهدی و رحمتی به ماشین‌سازی نروند آن وقت این باشگاه برای صدور رضایت‌نامه نریمان‌جهان مبلغ قابل توجهی را از باشگاه پرسپولیس طلب خواهد کرد. در این صورت هم پرسپولیسی‌ها حاضر نیستند پولی به باشگاه تبریزی بدهند، چرا که نریمان‌جهان را فقط به عنوان بازیکن آزاد می‌خواهند.
مورد دیگر در مورد خرید تازه پرسپولیسی‌ها این است که شایعات مطرح شده در مورد مصدومیت‌های اخیر این بازیکن باعث شده پرسپولیسی‌ها بیشتر در این مورد تحقیق کرده و حتماً از او تست پزشکی بگیرند.
14
کد مطلب: 93073
مرجع : تسنیم