همیشه آنهایی را به میدان می‌فرستم که بتوانند بازی را اداره کنند
سیمئونه: می‌دانستم بازی سختی برابر لاس‌پالماس داریم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱
 
سیمئونه
 
سیمئونه
 
سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید از نتیجه بازی تیمش در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا ابراز خرسندی کرد.
به گزارش ستاره ها؛ تیم فوتبال اتلتیکو مادرید، شب گذشته (سه‌شنبه) در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل‌ری موفق شد میزبانش لاس پالماس را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و کارش را برای صعود به مرحله بعد آسان کند، هر چند سیمئونه معتقد است که تیمش هنوز باید برای راهیابی به مرحله بعد تلاش کند.
سیمئونه در کنفرانس خبری پس از بازی اظهار داشت: لاس‌ پالماس همان طوری بازی کرد که انتظارش را داشتیم. همیشه این احساس را داشتم که می‌توانیم گل بزنیم و در نیمه دوم موقعیت‌های بیشتری هم برای گلزنی داشتیم و در نهایت نتیجه خوبی کسب کردیم. هر یک از بازیکنان ما ویژگی بارزی دارند و تلاش می‌کنند که خودشان را به بازی برسانند.
سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید در پاسخ به این سؤال که آیا با این نتیجه اتلتیکو مادرید می‌تواند صعودش را به مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل‌ری قطعی بداند، تأکید کرد: تاریخ می‌گوید که شما هرگز نمی‌تواند به دلیل کسب پیروزی در بازی رفت آسوده خاطر باشید. ما نیمی از راه را رفته‌ایم اما هنوز بخش دوم آن باقی مانده است.
سیمئونه درباره اینکه آیا لاس ‌پالماس مطابق انتظار او بازی کرده است، اظهار داشت: این تیم همیشه به یک سبک بازی می‌کند، حالا نتیجه هر چه کمی خواهد باشد، چه برنده شود چه ببازد.
سرمربی روخی‌ بلانکو در واکنش به این موضوع که لاس پالاس با بازیکنان ذخیره‌اش به میدان رفته و اینکه آیا اتلتیکو هم در بازی برگشت همین کار را انجام خواهد داد، عنوان کرد: اینکه لاس پالماس با تیم ذخیره‌اش به میدان رفته یا نه چیزی نیست که من درباره‌اش اظهار نظر کنم. ما اما همیشه بازیکنانی را به میدان می‌فرستیم که فکر می‌کنیم می‌توانند بازی را اداره کنند.
14
کد مطلب: 93072
مرجع : تسنیم