چیچیچ: از تیم دختران انتظار زیادی نباید داشت/ نگران شکست تیم نوجوان نیستم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
 
 
مایدا چیچیچ
 
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران گفت: نتایج دیدارهای دوستانه نگران کننده نیست چون تیم ایران در ابتدای راه است و نیاز به تلاش بیشتری برای موفقیت دارد.
به گزارش ستاره ها؛ مایدا چیچیچ پس از دیدار تدارکاتی تیم ملی نوجوانان دختر ایران با قهرمان دانشگاه‌های آمریکا در اردوی برون مرزی اسلوونی افزود: تیم آمریکا از نظر سنی دو سال بزرگتر از بازیکنان ایران بود و بازیکنان این تیم تجربه سال‌ها بازی در کنار یکدیگر را نیز داشتند.
وی با بیان اینکه تیم ملی نوجوانان ایران یک ماه پیش تشکیل شده است و نمی‌توان از بازیکنانش انتظار بیشتری داشته باشیم، گفت: عملکرد تیم ایران در چهار دیدار تدارکاتی برگزار شده مناسب بوده است زیرا تازه این بازیکنان والیبال حرفه‌ای را شروع کرده‌اند و هنوز در حال تمرین پایه های والیبال هستند.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران تصریح کرد: ملی‌پوشان ایران انگیزه زیادی برای بازی و یادگیری دارند و این نکته بسیار مهمی برای پیشرفت است. من در تمرینات شاهد هستم که بازیکنان با تمام توان تلاش می‌کنند.
وی مهمترین نیاز تیم ایران را تجربه بیشتر دانست و گفت: بازی با آمریکا در نخستین روز سال 2017 بود و امیدوارم تیم ایران در ادامه این سال روند خوبی داشته باشد و در مسابقات قهرمانی دختران زیر 18 سال آسیا نیز حضور شایسته‌ای داشته باشد.
مایدا در پایان با قدردانی از مسئولین فدراسیون والیبال به ویژه توجه خاص داورزنی رئیس فدراسیون به والیبال بانوان گفت: اردوی برون مرزی اسلوونی برای تیم نوجوانان تجربه بسیار خوبی است و حتما در عملکرد این تیم در مسابقات پیش رو تاثیر مثبتی خواهد داشت.
تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران خود را برای حضور شایسته در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 18 سال آسیا که از 14 تا 22 اسفندماه سال جاری در شهر «چونگ کینگ» کشور چین برگزار می شود، آماده می‌کند.
این تیم از روز سه شنبه هفته گذشته تمرینات آماده سازی خود را در اردوی برون مرزی اسلوونی آغاز کرده است که این اردو به مدت 11 روز ادامه خواهد داشت.
14
کد مطلب: 92858
مرجع : سایت فدراسیون والیبال