رونالدو:
حسودان می‌خواهند مرا برای پسرم کوچک جلوه دهند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
 
 
رونالدو
 
مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید از اینکه پسرش تحت تأثیر جوی که علیه این بازیکن پرتغالی ساخته شده قرار بگیرد ناراحت است.
به گزارش ستاره ها؛ کریستیانو رونالدو در تلاش است پسرش را از جوی که منتقدان علیه کاپیتان تیم ملی پرتغال می‌سازند دور نگه دارد هر چند او باز هم از گوشه و کنار چیزهایی درباره پدرش می‌شنود که شاید چندان برایش خوشایند نباشد.

رونالدو به شبکه ON TV گفت: بعضی از مردم هستند که گاهی اوقات به پسرم می‌گویند که یک بازیکن دیگر هست که از پدرت بهتر بازی می‌کند اما او خودش می‌داند چگونه از پس این مسئله برآید. او مثل خودم پسر باهوشی است. گاهی اوقات به او می‌گویم «خودت باش و مؤدب.»  من می‌دانم که او در زندگی‌اش روزهایی را تجربه خواهد کرد که جوی نفرت‌انگیز را برایش خواهند ساخت چون یکسری آدم‌های حسود هستند که کارشان همین است اما به نظر من او بچه خوشحالی است.

برنده توپ طلای سال 2016 درباره اینکه دوست دارد پسرش در آینده وارد چه حرفه‌ای شود، هم اظهار داشت: خب مسلماً دوست دارم او هم مانند من یک فوتبالیست شوم اما می‌دانم که این چالش بزرگی است و او کار آسانی نخواهد داشت. با این حال او هر کاری که دوست داشته باشد می‌تواند انجام دهد و من او را برای انجام هیچ کاری تحت فشار قرار نمی‌دهم.
14
کد مطلب: 92805
مرجع : تسنیم