مشحون:
باوئرمن با ما قراردادی ۴ ساله دارد/ در قراردادش درباره حضور همزمان در باشگاهی دیگر موردی قید نشده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۴
 
محمود مشحون
 
محمود مشحون
 
رئیس فدراسیون بسکتبال ایران گفت: باوئرمن با ما قراردادی ۴ ساله دارد و هیچ موردی درباره حضور همزمان در باشگاهی دیگر قید نشده است.
به گزارش ستاره ها؛ محمود مشحون در مورد پیوستن درک باوئرمن، سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران به یک تیم آلمانی گفت: هفته قبل، زمانی که باوئرمن ایران را ترک می‌کرد، صحبتی از ماندن در آلمان نبود. من حتی طبق معمول، حقوق ماه پیش رو به همراه مقداری پول ایرانی را هم به او دادم و قرار شد که روز چهارشنبه برای برگزاری یک کلاس آموزشی  در ایران باشد.
وی ادامه داد: عصر دیروز باخبر شدیم که فرزند کوچک او در آلمان دچار مشکل شده و از او خواسته‌اند در آلمان و در کنار خانواده‌اش بماند. او همچنین گفته هر کار و کمکی از دستش بر بیاید برای بسکتبال ایران انجام خواهد داد و ایران و ایرانی‌ها را دوست دارد.
رئیس فدراسیون بسکتبال که با رادیو ایران گفتگو می‌کرد، تصریح کرد: روزی که ما با باوئرمن قرارداد بستیم، برخی‌ رسانه‌ها گفتند که او در مسکو مشغول تمرین دادن یک تیم روسی است در حال که او در دفتر من مشغول امضای قراردادش بود. 
مشحون در پایان گفت: او با ما قراردادی 4 ساله دارد و از ما خواسته که کمکش کنیم. هیچ موردی درباره حضور همزمان در باشگاهی دیگر قید نشده است. در قرارداد او بندی وجود دارد که هر گاه هر یک از دو طرف نتوانست به تعهداتش عمل کند، چه اتفاقی بیفتد. همه چیز پابرجاست و او تأکید کرده حاضر است در مسابقات و یا هر موردی که لازم باشد در کنار بازیکنان باشد.
14
کد مطلب: 92783
مرجع : تسنیم