مهناز افشار با چهره جدید و متمایز در سینما ! / عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۰
 
از مهناز افشار به زودی فیلم خانه‌ای در خیابان چهل‌و یکم اکران عمومی خواهد شد و او با دو فیلم گیلدا و نهنگ‌عنبر- سلکشن رویا در جشنواره‌ی سی‌و پنجم فیلم فجر حضور خواهد داشت.
به گزارش ستاره ها؛ «گیلدا» تازه‌ترین ساخته‌ی مشترک امید بنکدار و کیوان علیمحمدی با قصه‌ی متفاوت و نقشی که به نظر می‌رسد برای مهناز افشار پرچالش بوده است؛ با اتمام نسخه‌ی اولیه‌ی تحویل دفتر جشنواره‌ی فیلم فجر شد تا اولین نمایش ان در جشنواره‌ی امسال باشد.
مهناز افشار با چهره جدید و متمایز در سینما
در حالی‌که با پایان یافتن تدوین  نسخه‌ی اولیه‌ی فیلم گیلدا به دفتر جشنواره‌ی فیلم فجر تحویل داده شد، بزرگمهر حسین‌پور ساخت بخش‌هاى انیمیشن این فیلم را آغاز کرد .
در گیلدا که دومین همکارى مشترک مهناز افشار با علیمحمدى و بنکدار است، با چند گریم متفاوت در این فیلم مقابل دوربین رفته است.
در خلاصه داستان  گیلدا  آمده است: گیلدا، مالک رستوران سپید، سیاه ترین شب زندگیش را پشت سر می گذارد. او برای نجات زندگیش تا صبح فردا فرصت دارد.
مهناز افشار، سیاوش مفیدى، حمیدرضا پگاه، رضا شفیعى جم، هادى حجازى فر، فرخ نعمتى، مرتضى اسماعیل کاشى، حامد کمیلى، سعید چنگیزیان و هنرمند خردسال مهدیار عزیزى بازیگران این فیلم سینمایى هستند.
از مهناز افشار به زودی فیلم خانه‌ای در خیابان چهل‌و یکم اکران عمومی خواهد شد و  او با دو فیلم گیلدا و نهنگ‌عنبر- سلکشن رویا در جشنواره‌ی سی‌و پنجم فیلم فجر حضور خواهد داشت.
14
کد مطلب: 92697
مرجع : فیلم نت نیوز