پول برایم مهمترین چیز نیست
رونالدو: پسرم باید مهاجم شود نه دروازه‌بان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۳
 
 
رونالدو
 
مهاجم پرتغالی رئال‌مادرید از علاقه‌اش برای اینکه روزی پسرش پا جا پای وی بگذارد، گفت.
به گزارش ستاره ها؛ کریستیانو رونالدو در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی « آن ای‌ تی‌وی» مصر، در پاسخ به این پرسش که «دوست دارید پسرتان روزی فوتبالیست شود»؟ گفت: البته که دوست دارم پسرم همانند پدرش فوتبالیست شود. این را می‌دانم که این چالش بزرگی برای او خواهد بود، اما پسرم می‌تواند در آینده به هر چیزی که دوست داشت، بپردازد و من هم فشاری به او نخواهم آورد. البته سعی می‌کنم کمی پسرم را برای فوتبالیست شدن ترغیب کنم، اما نه به عنوان دروازه‌بان چون می‌‎خواهم که او یک مهاجم شود با این حال تأکید می‌کنم پسرم می‌تواند به چیزی که علاقه دارد، گرایش پیدا کند و من هم از این بابت نگرانی ندارم.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در مورد شرایط خودش هم اظهار داشت: پس از رسیدن به این همه دستاورد در فوتبال، حالا هدفم تقویت سطح عملکرد کنونی‌ام در طول چند سالی از دوران حرفه‌ای باقی‌‌مانده‌ام است. اگر من بازیکن امروزی هستم، این حاصل تلاش یک یا دو سال نیست، بلکه حاصل تلاش 10 یا 12 سال مداوم است.
بهترین بازیکن جهان در سال 2016 به انتخاب «فرانس فوتبال» درباره رد پیشنهاد 300 میلیون یورویی چینی‌ها هم گفت: برای من پول مهمترین چیز نیست. من به پول تنها به عنوان پشتوانه‌ای برای راحتی و مستقل بودن پس از پایان دوران بازیگری‌ام در فوتبال نگاه می‌کنم.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا مشهور بودن مشکلاتی برای شما به وجود نیاورده است»؟ تأکید کرد: فکر نمی‌کنم از اینکه آدم خیلی مشهوری هستم، مشکل جدی و بزرگی برایم به وجود آمده باشد. حالا می‌دانم که چطور برخلاف زمانی که 18 ساله بودم با دوربین‌ها و پاپاراتزی‌ها برخورد کنم.
14
کد مطلب: 92670
مرجع : تسنیم