ملکه تنیس بانوان جهان نامزد کرد!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۷
 
سره نا ویلیامز ، ملکه و اسطوره تنیس بانوان جهان با الکسیس اوهانیان یکی از موسسان سایت اینترنتی « Reddit» نامزد کرد.
 
سره نا ویلیامز، اسطوره تاریخ تنیس بانوان جهان پنجشنبه شب روی حسابش در سایت « Reddit» خبر نامزدی اش با الکسیس اوهانیان را در قالب شعر اعلام کرد.
 ملکه تنیس بانوان جهان نامزد کرد
سره نا نوشت: او زانویش را روی زمین گذاشت و چهار کلمه گفت و منهم پاسخ مثبت دادم. اوهانیان ، داماد آینده شعر سره نا ، یک نقاشی از خودش که زانو به زمین زده در حالی که قطعه برلیانی در دست دارد همراه با کامنت « او گفت بله » را منتشر کرد.
تاریخ ازدواج سره نا ویلیامز و الکسیس اوهانیان هنوز مشخص نشده است. البته اکنون این دو برای تعطیلات سال نو در ایتالیا به سر می برند.
ملکه تنیس بانوان جهان نامزد کرد
سره نا ویلیامز 35 ساله در سال 1997 میلادی تنیس حرفه ای را آغاز کرد . او. در طول دوران حرفه ای اش در تنیس بانوان جهان 71 عنوان قهرمانی از جمله 22 عنوان گرنداسلم را کسب کرده است. در تابستان 2016 سره نا بار دیگر عنوان قهرمانی گرنداسلم ویملدون را به دست آورد.
ملکه تنیس بانوان جهان نامزد کرد
وی 186 هفته متوالی شماره یک تنیس بانوان جهان بود تا ماه سپتامبر 2016 که آنژلیک کربر تنیسور آلمانی پس از قهرمانی در گرنداسلم یواس اوپن جانشین وی شد و سره نا ویلیامز اکنون درمقام دوم جای دارد.
ملکه تنیس بانوان جهان نامزد کرد
الکسیس اوهانیان 33 ساله ارمنی تبار مدیرکل « Reddit» است و چندین سایت را راه اندازی کرده است. داماد آینده امروز جمعه در توییتی از همه به دلیل پیام های محبت آمیزشان تشکر کرد. وی در بخشی از پیامش نوشت از همه متشکرم به ویژه از تمام برادران و خواهران ارمنی ام که پرسیده اند از چه زمانی می توانند سره نا را یک زن ارمنی بدانند.
ملکه تنیس بانوان جهان نامزد کرد
14
کد مطلب: 92626
مرجع : جام جم آنلاین