آرزوی جالب مارادونا برای بازی ناپولی و رئال مادرید در لیگ قهرمانان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۰
 
مارادونا
 
مارادونا
 
اسطوره فوتبال آرژانتین برای رویارویی تیم پیشین دوران بازیگری‌اش و مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها آرزوی جالبی کرد.
به گزارش ستاره ها؛ دیه‌گو مارادونا می‌گوید ترجیح می‌داد که تیم‌های فوتبال ناپولی و رئال‌ مادرید که قرار است در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با هم روبه‌رو شوند، همین امروز این بازی را انجام می‌دادند چرا که بهترین بازیکن کهکشانی‌ها یعنی کریستیانو رونالدو در اوج نیست.
با اینکه رونالدو در آخرین بازی تیمش در فینال جام باشگاه‌های جهان هت‌تریک کرد، مارادونا تصور نمی‌کند که این بازیکن پرتغالی در اوج باشد و این را عاملی برای افزایش شانس آبی‌پوشان شهر ناپل برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی می‌داند.
مارادونا گفت: اگر دست من بود، می‌گفتم که ناپولی و رئال‌ مادرید همین امروز با هم بازی کنند چون رونالدو در اوج نیست، هر چند تا فوریه که دو تیم بخواهند با هم بازی کنند او و هم‌تیمی‌هایش دوباره به اوج برمی‌گردند.
اسطوره فوتبال آرژانتین یک بار دیگر اعتراف کرد که از پیوستن هموطنش گونسالو ایگواین از ناپولی به یوونتوس در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال ناراحت است و اینکه اگر خودش بود هرگز حاضر نمی‌شد چنین کاری انجام دهد.
مارادونای 56 ساله اظهار داشت: من فصل گذشته گفتم که اگر ایگواین 36 گل در سری A‌ بزند، یک معجزه رخ داده است و دلورنتیس (رئیس باشگاه ناپولی) هم می‌دانست که از شرایط به وجود آمده برای فروش او استفاده کند چون او این کار را بلد است. او دید یوونتوسی‌ها مهاجم نیاز دارند و او را به آنها فروخت. من فکر می‌کنم که برای اتخاذ چنین تصمیماتی باید به قلب‌تان رجوع کنید. من اگر بودم با ناپولی می‌ماندم اما ایگواین تصمیم گرفت به یوونتوس برود. دوره و زمانه عوض شده است. برای من پیراهن تیمم ارزش قائل بودم اما بازیکنان حالا برای پول ارزش قائلند.
14
کد مطلب: 92528
مرجع : تسنیم