بوفون: پیروزی‌مان برابر رم را به لطف شکست برابر جنوا کسب کردیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴
 
بوفون
 
بوفون
 
سنگربان بانوی پیر می‌گوید شوکی که باخت خارج از خانه برابر جنوا به تیمش وارد کرد، مسبب اوج‌گیری دوباره قهرمان ایتالیا شده است.
به گزارش ستاره ها؛ جان لوئیجی بوفون، می‌گوید پیروزی‌های متوالی اخیر یوونتوس از جمله برتی یک بر صفر شب گذشته‌ در خانه برابر رم که میان بانوی پیر و جالوروسی 7 امتیاز فاصله انداخت و قهرمانی بیانکونری را در نیم فصل نخست سری A قطعی کرد، به لطف شوکی بود که از باخت 3 بر یک برابر جنوا در روز هفتم آذر دریافت کرد.
بوفون به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: از زمان باخت‌مان برابر جنوا دیده‌ام که تیم‌مان چگونه تغییر کرده و احساس می‌کنم که بردمان برابر رم نتیجه به لطف همان شکست است.
کاپیتان بانوی پیر درباره برد تیمش برابر نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود در جدول رده‌بندی سری A‌ اظهار داشت: یک پیروزی سرنوشت‌ساز کسب نکرده‌ایم چون هنوز زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. با این حال نتیجه‌ای کسب کردیم که به ما آرامش و اطمینان خاطر می‌دهد چون فاصله‌مان را با تیم دوم افزایش داد. این پیروزی باعث می‌شود با آسودگی خاطر به تعطیلات زمستانی برویم. به نظر من پیروزی حق یوونتوس بود. درست است که در دقایق پایانی تحت فشار قرار گرفتیم اما تا پایان توانستیم از پیروزی‌مان محافظت کنیم.
14
کد مطلب: 91532
مرجع : تسنیم