یاسر هاشمی و جهانگیری در انتخابات دخالت کردند
آجورلو: وزیر ورزش تاج را از متهمان فساد در ورزش می‌دانست اما امروز او را همراهی کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۸
 
 
مصطفی آجورلو
 
کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال پس از عدم توفیق در انتخابات این فدراسیون به دولت کنایه زد.
به گزارش  ستار ها؛ مصطفی آجورلو پس از آنکه در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال رأی اکثریت را به‌دست نیاورد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم و به آقایان جهانگیری و اسلامیان و همچنین دولت تدبیر و امید که انتخابات خوبی را برگزار کردند، تبریک می‌گویم.

وزیر ورزش ناعادلانه در انتخابات فدراسیون فوتبال دخالت کرد
وی افزود: یک ماه است که به وزیر ورزش عرض می‌کنم که اسلامیان و جهانگیری از تاج حمایت می‌کنند. وزیر ورزش به دنبال فوتبال پاک است، اما عمل کردنش به این صورت بود که ناعادلانه در انتخابات دخالت کرد.

اگر دخالت فرزند هاشمی در انتخابات صحت داشته باشد که وای به حال فوتبال ما!
نامزد ریاست فدراسیون فوتبال گفت: دیشب خبری به دستم رسید مبنی بر اینکه یاسر هاشمی با عزیزی خادم تماس گرفته و رأی‌ها به سمت تاج برگشته است. اگر این صحت داشته باشد وای به حال فوتبال ما.

اعضای مجمع حق دارند رأی بدهند اما نه با دخالت جهانگیری و اسلامیان
آجورلو عنوان کرد: اعضای مجمع حق دارند که رءی خود را بدهند، اما نه با دخالت جهانگیری و اسلامیان.

وزیر ورزش تا دیروز تاج را از متهمان فساد در ورزش می‌دانست اما امروز او را همراهی کرد
وی در پاسخ به این پرسش که‌ آیا برای این ادعای خود سند نیز دارد، گفت: سند من همان 50 رأیی است که تاج آورد. وزیر ورزش او را پیش از این به‌عنوان یکی از متهمان فساد در ورزش می‌دانست اما امروز تاج را همراهی کرد. آرزو می‌کنم که فوتبال ایران به سمت پاک بودن برود.

فوتبال پاک جهانگیری را نیز هشت سال دیگر خواهیم دید!
نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: هشت سال پیش احمدی‌نژاد در انتخابات دخالت کرد و امروز جهانگیری. هر دوی آنها به دنبال منافع خودشان هستند. همان‌طور که ما امروز فوتبال پاک مدنظر مسئولان وقت را می‌بینیم، فوتبال پاک جهانگیری را نیز هشت سال دیگر خواهیم دید!
14
کد مطلب: 75282
مرجع : تسنیم