آزمون: شرایط زیوبا را درک می‌کنم چون من هم بعد از جام جهانی فحش خوردم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱
 
آزمون: شرایط زیوبا را درک می‌کنم چون من هم بعد از جام جهانی فحش خوردم
 
 
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با هم‌تیمی و دوست خود در زنیت هم‌دردی کرد و عنوان کرد او شایسته احترام بیشتری از سوی هواداران روسیه است.
به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا، سردار آزمون مهاجم ایرانی باید امروز در لیگ روسیه برابر اسپارتاک مسکو قرار گیرد. او درباره انتقادهایی که قبل از این دیدار از آرتم زیوبا شد گفت: این انتقادات درست نیست. من و او هر دو تلاش می‌کنیم تا صرف نظر از هر شرایطی به هم کمک کنیم. وقتی او در موقعیت بهتری است و من مقابل دروازه هستم به او پاس می‌دهم و او هم همین‌طور است. آرتم پسر کوچکی نیست و زن و بچه دارد و مثل آکنفیف و چرچسوف خیلی برای تیم ملی روسیه تلاش کرده است و شایسته احترام بیشتری است.
او در ادامه درباره مقایسه شرایط خود بعد از جام جهانی با زیوبا گفت: بعد از جام جهانی من نیز همین شرایط را داشتم و شرایط طوری بود که مادرم بیمار شد. هیچ‌وقت این اتفاقات را فراموش نمی‌کنم و به همین خاطر با زیوبا هم‌دردی می‌کنم. 
آزمون به تمام تیم‌های بزرگ روسیه به جز اسپارتاک گلزنی کرده است و حالا باید باز هم برابر این تیم قرار گیرد. او در همین رابطه گفت: برای من فرقی نمی‌کند با چه تیمی روبرو شویم چون من مهاجم هستم و وظیفه من گلزنی است و برایم فرقی نمی‌کند با چه تیمی روبرو شویم. 
زنیت صدرنشین امروز باید برابر اسپارتاک مسکو در خانه به میدان برود. 
20
کد مطلب: 170157