به کارگردانی الیزابت بنکس؛
زن نامرئی به سینما می آید
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷
 
زن نامرئی به سینما می آید
 
 
الیزابت بنکس پروژه «زن نامرئی» را برای کمپانی یونیورسال کارگردانی کرده و خود در آن بازی خواهد کرد.
به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا، فیلمنامه این پروژه را بنکس به همراه ارین کریسیدا ویلسون، فیلمنامه‌نویس «دختری در قطار»(۲۰۱۶) نوشته است و با همراهی مکس هندلمن،تهیه‌کنندگی کار را بر عهده دارد.
هنوز اطلاعات زیادی از جزییات این فیلم به بیرون درز پیدا نکرده است اما منابع آگاه می‌گویند داستان آن با قصه دیگر فیلم نامرئی شونده یونیورسال یعنی «مرد نامرئی» که فوریه سال جاری میلادی با بازی الیزابت موس روی پرده‌ها رفت، به کلی متفاوت است.
این فیلم‌ها بخشی از برنامه یونیورسال برای بازسازی طرح‌های اورجینال خود است. یونیورسال پیش از این تصمیم داشت تا به پشتوانه طیف وسیعی از هیولاهای موجود در آرشیوش و وصل آنها به یکدیگر، دنیای سینمایی خود را توسعه بخشد، اما بعد از شکست تجاری آخرین نسخه از مجموعه «مومیایی» از این ایده عقب نشست و تمرکز خود را روی آثاری گذاشته است که ویژگی‌های کاراکتر آن در طول زمان برای مخاطبان جذاب بوده و به کارگردانان اجازه داده است تا قصه خود را از آنان روایت کنند.
الیزابت بنکس سابقه ساخت کمدی موزیکال «آوازخوان حرفه‌ای ۲»(۲۰۱۵) را برای یونیورسال دارد و اخیرا نسخه‌ای جدید از «فرشتگان چارلی» را برای سونی روی پرده‌های سینما برده است.
 
20
کد مطلب: 170117