«فریدون جیرانی» غایب بزرگ جشنواره فیلم فجر/ کارگردان فیلم «خفگی» مشغول استراحت است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۱
 
«فریدون جیرانی» غایب بزرگ جشنواره فیلم فجر/ کارگردان فیلم «خفگی» مشغول استراحت است
 
 
کارگردان فیلم سینمایی «آشفتگی» گفت: فعلاً که ساخت و پخش نهنگ آبی را پشت سر گذاشته ام و همچنین فیلم سینمایی «آشفتگی» را در شرف اکران دارم، این فیلم به امید خدا طی هفته های آتی اکران خواهد شد.
به گزارش ستاره‌ها و به نقل از میزان، فریدون جیرانی  نویسنده و کارگردان سینما پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود پس از پشت سر گذاشتن «سکته مغزی» گفت: خدا را شکر حالم خیلی بهتر است و هم اکنون در خانه استراحت می کنم، همچنان مراقبت‌های لازمه بر رویم صورت می‌گیرد اما ترجیح می‌دهم باز هم در خانه استراحت کنم.
 
وی درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه کارگردانی اضافه کرد: فعلاً که ساخت و پخش نهنگ آبی را پشت سر گذاشته ام و همچنین فیلم سینمایی « آشفتگی » را در شرف اکران دارم، این فیلم به امید خدا طی هفته های آتی اکران خواهد شد.
کارگردان فیلم سینمایی « خفگی » پیرامون ساخت و یا نگارش اثری جدید خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم بیشتر در حال استراحت بوده و ترجیح می‌دهم تا بهبود کامل شرایطم پروژه جدیدی را آغاز نکنم، با توجه به همین مسئله امسال فیلمی نداشته و در جشنواره فیلم فجر سی و هشتم حضور نخواهم داشت. 
گفتنی است  فریدون جیرانی  اواخر مهرماه امسال به دلیل کسالت در بیمارستان بستری و در همین حین سکته مغزی را پشت سر گذاشت، وی در کارنامه خود آثاری همچون خفگی، آشفتگی، سالاد فصل و پارک وی را دارد.
19
کد مطلب: 169772