فینال لیگ را لیورپول برد؛ سرخ‌ها در مسیر قهرمانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۱
 
فینال لیگ را لیورپول برد؛ سرخ‌ها در مسیر قهرمانی
 
 
لیورپول با برتری برابر منچسترسیتی در حساس‌ترین بازی هفته لیگ برتر فاصله‌اش با رقبا را بیشتر کرد.
به گزارش ستاره‌ها و به نقل از خبرورزشی، حساس‌ترین نبرد هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس امشب در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد، دیداری که می‌توان آن را مهم‌ترین بازی دور رفت لیگ هم دانست و لیورپولی‌ها آن را ۳ بر یک از منچسترسیتی بردند.
 
بازی پرهیجان آغاز شد و در حالی که سیتی خیلی زود به دروازه لیورپول هجوم می‌آورد، این سرخ‌ها بودند که با فرصت‌طلبی به گل نخست رسیدند. اولیور داور بازی اعتقاد داشت توپی که به دست آرنولد برخورد کرده پنالتی نیست و همان توپ در سمت مقابل به فابینیو رسید و شوت زیبای هافبک برزیلی در دقیقه ۶ به قعر دروازه براوو رفت. 
اما لیورپول باز هم از فرصت‌هایش بهتر استفاده کرد و دقیقه ۱۳ هم ارسال رابرتسون را صلاح به گوشه دروازه سیتیزن‌ها فرستاد. نیمه نخست هم با همین ۲ گل به سود لیورپول تمام شد. 
طبیعی بود که نیمه دوم سیتی برای جبران بیاید، اما باز هم تیمی که به گل رسید لیورپول بود! دقیقه ۵۱ ارسال عالی هندرسون به تیر دوم و ضربه سر مانه سومین گل میزبان را به ارمغان آورد.
 
تلاش سیتی برای جبران باخت نتیجه‌ای نداشت، اما برناردو سیلوا با شوت دقیق خودش در دقیقه ۷۸ فاصله را کمتر کرد.
نتیجه پایانی برد ۳ بر یک لیورپول بود که امتیاز شاگردان کلوپ را به به عدد ۳۴ رساند، در حالی که منچسترسیتی با ۲۵ امتیاز پایین‌تر از لسترسیتی و چلسی که ۲۶ امتیازی هستند تا رده چهارم پایین رفت.
19
کد مطلب: 169592