آزاده صمدی، بازیگر «آن دیگری» شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱
 
آزاده صمدی، بازیگر «آن دیگری» شد
 
 
آزاده صمدی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در نمایش «آن دیگری» به کارگردانی سمانه زندی‌نژاد به ایفای نقش می‌پردازد.
به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرآنلاین، آزاده صمدی که در کارنامه کاری خود ایفای نقش در آثار سینمایی، تئاتر و تلویزیونی را به ثبت رسانده است، قصد دارد در جدیدترین تجربه خود در عرصه بازیگری تئاتر با نمایش «آن دیگری» به کارگردانی سمانه زندی‌نژاد به صحنه برود.
صمدی پیش از این در نمایش‌های متعددی از جمله «بی شیر و شکر» به کارگردانی حمید امجد، «بیداری‌خانه نسوان» به کارگردانی حسین کیانی، «بالاخره این زندگی مال کیه» به کارگردانی اشکان خیل‌نژاد، «یه کلیک کوچولو» به کارگردانی احمد سلیمانی، «رویای یک شب نیمه تابستان» به کارگردانی مصطفا کوشکی، «زبان اصلی» به کارگردانی رسول کاهانی و «بدون تماشاگر» به کارگردانی علی سرابی به ایفای نقش پرداخته است.
بازی در فیلم‌های «آفریقا» و «سیزده» ساخته هومن سیدی، «طبقه حساس» و «مارموز» به کارگردانی کمال تبریزی، «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی، «۵۰ کیلو آلبالو» ساخته مانی حقیقی و «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری از جمله نقش‌آفرینی‌های آزاده صمدی در عرصه سینماست.
نمایش «آن دیگری» نوشته آرمین جوان از آبان‌ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود، اطلاعات دیگر مربوط به گروه بازیگری و عوامل این نمایش نیز به زودی اعلام می‌شود.
19
کد مطلب: 168657