شخصیتم در فیلم «سال دوم دانشکده من» اصلاً خبیث نیست/ اولین تجربه سینما روبروی صدرعاملی ترسناک بود
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵
 
شخصیتم در فیلم «سال دوم دانشکده من» اصلاً خبیث نیست/ اولین تجربه سینما روبروی صدرعاملی ترسناک بود
 
 
بازیگر فیلم «سال دوم دانشکده من» گفت: از نظر من شخصیتم در فیلم شخصیت خبیثی نبود بلکه خیلی واقعی بود و ممکن است در همه اتفاق بیافتد. این رخداد ممکن است برای همه رخ دهد و همین که فیلم چنین اتفاقی را به نمایش گذاشت برای من به شدت لذتبخش بود.
به گزارش ستاره‌ها و به نقل از میزان، سها نیاستی  بازیگر جوان سینما، درخصوص حضور در فیلم  سال دوم دانشکده من  گفت: موقع ورود به پروژه سال دوم دانشکده من ما بازیگران هیچکدام از قبل فیلمنامه نداشتیم و تمامی پلان‌ها در لحظه شکل می گرفت و اینطور نبود که از قبل برای کار تمرینی داشته باشیم.
وی در همین راستا اضافه کرد: واقعیت امر اولین حضور سینمایی برای من ترسناک بود زیرا از خودم می‌پرسیدم که نکند کاری که من می‌کنم بهترین در نوع خودش نباشد. البته قطعا بهترین نبود اما میخواستم تمام تلاشم را انجام بدهم.
بازیگر فیلم سال دوم دانشکده من  حضور رسول صدرعاملی را نقطه اتکای خود در فیلم دانست و اضافه کرد: در تمامی لحظات حضور در پروژه نگرانی های زیادی در من وجود داشت که با اعتماد به رسول صدرعاملی و تجربه بالایی که در سینما داشتند آنها را برطرف می کردم.
وی در ادامه درباره شخصیت خود در فیلم افزود: از نظر من شخصیتم در فیلم شخصیت خبیثی نبود بلکه خیلی واقعی بود و ممکن است در همه اتفاق بیافتد. این رخداد ممکن است برای همه رخ دهد و همین که فیلم چنین اتفاقی را به نمایش گذاشت برای من به شدت لذتبخش بود.
19
کد مطلب: 168605