استقلال هر روز بدتر می‌شود
نیکبخت: حتما آوردن استراماچونی برای برخی سود داشته!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۸
 
علیرضا نیکبخت‌واحدی
 
علیرضا نیکبخت‌واحدی
 
علیرضا نیکبخت‌واحدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استراماچونی انتخاب خوبی نبود و حتما برای برخی از دوستان آوردن این مربی سود داشته است.
به گزارش ستاره ها به نقل از میزان، علیرضا نیکبخت‌واحدی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و نفت مسجدسلیمان در هفته سوم لیگ برتر که با تساوی یک - یک به پایان رسید اظهار داشت: به نظرم بازی افتضاح بود. استقلال هر روز بدتر می‌شود و برخی از بازیکنان این تیم نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را بر تن کرده‌اند.
وی افزود: مقصر همه این اتفاقات مدیریت است که در نقل‌وانتقالات بازیکن خریده. خنده‌دار است که مدیریت باشگاه استقلال با روزبه چشمی به تازگی قرارداد بسته در حالی که ۳ هفته از لیگ برتر گذشته است. درست است که بازیکن و مربی هم تقصیر دارند، اما مشکل از بالادست آنهاست.
بازیکن پیشین استقلال در خصوص عملکرد استراماچونی هم گفت: استراماچونی انتخاب خوبی نبود و حتما برای برخی از دوستان آوردن این مربی سود داشته وگرنه می‌شد از استراماچونی بهتر را سرمربی استقلال کرد.
نیکبخت در مورد اخراج فرشید اسماعیلی در بازی با نفت مسجدسلیمان و اینکه این بازیکن دربی را از دست داده، تصریح کرد: داوری در این بازی ضعیف بود و این تقصیر فدراسیون فوتبال است. متاسفانه فدراسیون آنقدر دست داوران را باز گذاشته که انگار از بازیکنان طلبکار هستند. مگر اسماعیلی چه خطایی انجام داد که اخراج شد.
14
کد مطلب: 167127