سرقت دوربین‌های مداربسته اطراف قفس یوزپلنگ آسیایی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸
 
دوربین‌های مداربسته
 
دوربین‌های مداربسته
 
رئیس کلانتری ۱۳۹ مرزداران از دستگیری سارق دوربین های مداربسته اطراف قفس یوزپلنگ آسیایی و کشف سه دوربین سرقتی از او خبر داد.
مهر نوشت: سرهنگ علی آقا طیبی در تشریح این خبر گفت: ساعت دو بامداد روز هفدهم ماه جاری خبری مبنی بر سرقت دوربین های مداربسته  در اتوبان حکیم بین بزرگراه یادگار امام و شیخ فضل الله نوری واصل شد که به قید فوریت ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. 
وی ادامه داد: با بررسی موضوع در محل مشخص شد عوامل حراست سازمان محیط زیست یک سارق را دستگیر کرده اند که اگرچه ابتدای امر منکر سرقت ارتکابی بود اما با تجسس بدنی از او یک دوربین مداربسته  کشف و ضبط شد. 
این مقام انتظامی افزود: در ادامه مشخص شد متهم ۲۸ ساله ساکن تهران است و او در برابر ماموران به سرقت خود اعتراف کرد و خودروی ۴۰۵ خود را که با آن به حیات وحش آمده بود برای بررسی های بیشتر به ماموران نشان داد؛ با بازرسی خودرو دو دستگاه دوربین مداربسته که به صورت حرفه ای در صندوق عقب خودرو جاساز شده بود کشف شد. 
وی تصریح کرد: دوربین ها همگی متعلق به اطراف قفس یوزپلنگ آسیایی بودند که از گوشی سارق نیز با هماهنگی های قضائی بازبینی انجام شد و پیام هایی در رابطه با اموال مسروقه با یک مالخر مشاهده شد که نشان از رد و بدل شدن اموالی بین آنها داشت. 
بنابراین گزارش، متهم با تشکیل پرونده ای به مقام محترم قضائی معرفی شد.
14
کد مطلب: 167104