لیدی گاگا:
هرگز احساس زیبایی نمی‌کنم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۵
 
 
لیدی گاگا
 
ستاره دنیای موسیقی و مد که سال گذشته با قطعه "شَلو" تمامی رکورد‌ها را جابجا کرد و امسال نیز صاحب برند مد شد، درباره تاثیر محصولات آرایشی در زندگی‌اش صحبت کرد.
ایران آرت نوشت: لیدی گاگا در مورد تاثیر لوازم آرایش در زندگی، حرفه و اعتماد به نفسش حرف زده و گفته است تا پیش از استفاده از از مواد آرایشی هرگز احساس نکرده بوده که "زیباست". این ستاره دنیای پاپ که تصویرش روی جلد ماه اکتبر مجله "آلوور" منتشر شده، برای این تصویر، از لوازم آرایش ساخت خودش به نام "هاوس لابوراتوریز" استفاده کرده است. او از این فرصت برای توضیح این که لوازم آرایش برایش چه مفهومی دارد، استفاده کرده است.
لیدی گاگای ۳۳ ساله می گوید استفاده از لوازم آرایش زندگی او را عوض کرده و امیدوار است لوازم آرایش جدید تولیدی او همین تاثیر را بر زندگی دیگران داشته باشد.
او گفت:"هیچوقت احساس نکردم زیبا هستم، و حتی حالا هم روزهایی هست که احساس خوشگلی نمی کنم. تمام عدم امنیتی که در زندگیم به خاطر ارعاب در کودکی در وجودم دارم، بار دیگر سر باز می کند. بعد آرایش می کنم و خیلی زود دوباره در درونم ابرقهرمان می شوم. آرایش به من بال هایی می دهد که با آن پرواز می کنم.
بر اساس گزارش ایندیپندنت، خواننده ترانه "شَلو" همچنین از لوازم آرایش و آرایشگرش که کمک کرده او از "استفانی جوان آنجلینا جرمانوتا" به لیدی گاگا تبدیل شود، تجلیل کرد.
او گفت:" در سال های گذشته لیدی گاگا شدم چون لوازم آرایش را کشف کردم. این برایی درسطح... بسیار مهم است – قدرت لوازم آرایش در (تغییر) احساستان در اوقاتی که سخت افسرده هستید، بی بدیل است".
به گفته لیدی گاگا، لحظاتی در اوایل کار حرفه ای اش بوده که به خاطر اضطراب و فشردگی برنامه های تورهای هنریش، اگر کمک تیم آرایشگرانش از جمله سارا تانو نمی نبود، فکر می کرده شجاعت روی صحنه آمدن را ندارد.
وقتی جوانتر بودم، هرگز فکر نمی کردم زیبا هستم. تلاش می کردم نوعی زیبایی درون و ظاهر پیدا کنم، و قدرت لوازم آرایش را کشف کردم.
یادم می آید هر روز صبح مادرم را که آرایش می کرد، نگاه می کردم، غرق در تلائلوی قدرت زنی شجاع و سخت کوش که او بود. بعد سعی کردم برای به حقیقت پیوستن رویایم که می خواستم مثل او باشم، با لوازم آرایش تجربه کنم.
در این مرحله بود که لیدی گاگا را کشف کردم. آن ابر قهرمان را با نگاه در آینه در درونم کشف کردم و دیدم چه کسی می خواهم باشم. گاه زیبایی درون طبیعتا (با آرایش ) پدیدار نمی شود. اما بسیار ممنونم که لوازم آرایش آن شجاعتی را در من برانگیخت که نمی دانستم دارم.
پذیرفته ام که زیبایی ام را با توانایی تغییر ظاهرم کشف کرده ام. به من می گفتند عجیب و غریب هستم، اما "اینطور متولد شده ام".
14
کد مطلب: 167071