رونمایی از پوستر «پسر–مادر» در آستانه رفتن به جشنواره تورنتو
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
 
 
پوستر «پسر–مادر»
 
فیلم «پسر–مادر» ساخته مهناز محمدی که به بخش دیسکاوری جشنواره تورنتو راه یافته و تنها نماینده سینمای ایران در بخش آثار بلند داستانی این جشنواره است، از ۷ تا ۱۵ سپتامبر (۱۶ تا ۲۴ شهریور)، طی ۵ سانس در این رویداد سینمایی به نمایش درمی‌آید.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرآنلاین ؛ فیلم «پسر–مادر»، ساخته مهناز محمدی، شنبه ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور)، ساعت ۳:۱۵ بعدازظهر، دوشنبه ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور)، ساعت ۱۱ صبح و ۱۲:۱۵ ظهر، روز پنج‌شنبه ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور)، ساعت ۲:۱۵ بعدازظهر و روز یکشنبه ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) ساعت ۳ بعدازظهر در سالن‌های جشنواره تورنتو روی پرده می‌رود.
این فیلم که نخستین اثر داستانی بلند مهناز محمدی به شمار می‌رود، روایتگر زندگی مادر تنهایی است که با دو فرزند خود زندگی می‌کند. مشکلات عدیده مالی و متزلزل بودن موقعیت کاری، او را ناگزیر می‌کند به ازدواج پیشنهاد شده فکر کند و میان تامین امنیت و جدایی از فرزند پسر ۱۲ ساله‌اش تصمیم بگیرد.
مهناز محمدی نویسنده، کارگردان و بازیگر است که آثار دیگر او همچون مستند «زنان بدون سایه» (۲۰۰۳) و «کوچنامه» (۲۰۱۱) جوایزی را در جشنواره‌های بین‌المللی از آن خود کرده‌ است.
رها خدایاری، ماهان نصیری، رضا بهبودی، شیوا اردویی و مریم بوبانی، بازیگران فیلم «پسر–مادر» هستند.
14
کد مطلب: 166594