مصدومیت ادامه دارد؛
تردید سران باشگاه بارسلونا در وفاداری «دمبله»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۹
 
عثمانه دمبله
 
عثمانه دمبله
 
تست‌های پزشکی جدید عثمانه دمبله نشان داد این بازیکن کماکان مصدوم است و این موضوع عصبانیت سران بارسا را به همراه داشت.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، روز شنبه تست پزشکی جدیدی از عثمانه دمبله گرفته شد و مشخص شد پای چپ او هنوز به طور کامل بهبود نیافته است. این موضوع باعث شده تا سران باشگاه ناامید شده و خرید او را خریدی ناموفق بدانند، مخصوصا که او بیشتر بازی‌های بارسا را به خاطر مصدومیت از دست داده است.
دمبله ۲۲ ساله در سال ۲۰۱۷ و از تیم فوتبال دورتموند به بارسا ملحق شد و تیم کاتالانی برای او هزینه زیادی پرداخت. رقم پرداختی اولیه برای او ۱۰۵ میلیون بود که تا پایان پرداخت‌ها به ۱۵۰ میلیون یورو رسید.
ابتدا انتظار می‌رفت او در کنار مسی و سوارس مثلث تهاجمی خطرناکی را بسازد، اما در ادامه مصدومیت‌هایش آغاز شد و بعد از گذشت حدود ۲ سال هنوز هم بهبودی کامل حاصل نشده است.
او که در اولین دیدار تیمش در لالیگا در این فصل که با شکست همراه بود در زمین حضور داشت، پیش از این مدتی را هم به محرومیت گذرانده بود. هرچند بارسا از وضعیت انضباطی دمبله خبر داشت و پیش از این هم بارسا با این موضوع دچار مشکل شده بود اما به غیر از رفتار این بازیکن، مصدومیت‌ها هم باعث شدند تا سران بارسا نسبت به وفاداری او به تیم دچار تردید شوند.
14
کد مطلب: 165459