لیگ برتر انگلیس؛ منچسترسیتی ۲ - تاتنهام ۲
VAR حالِ سیتی را گرفت؛ تقسیم امتیازات به سود رقبا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲
 
 
منچسترسیتی و تاتنهام
 
با تساوی منچسترسیتی و تاتنهام در اتحاد، دیگر تیم‌های بزرگ لیگ برتر شاد شدند.
 به گزارش ستاره ها به نقل از خبرورزشی، حساس‌ترین بازی هفته دوم لیگ برتر انگلیس امشب در ورزشگاه اتحاد بین منچسترسیتی و تاتنهام برگزار شد، در حالی که سیتی ۴ بازی قبلی‌اش برابر اسپرز را برده بود، اما این مرتبه به نتیجه‌ای بهتر از تساوی ۲-۲ دست پیدا نکرد.
اینکه سیتی سوار بر بازی باشد غیرمنتظره نبود و شاگردان پپ از برتری‌شان در دقیقه ۲۰ نتیجه گرفتند. ارسال عالی دبروینه به تیر دوم و ضربه سر استرلینگ آن‌ها را پیش انداخت.
با این حال تنها ۳ دقیقه بعد لاملا با شوتی دقیق به جایی که دست ادرسون نمی‌رسید میزبان را غافلگیر کرد و بازی را به تساوی کشاند.
با خونسردی سیتیزن‌ها به حملات‌شان ادامه دادند و دبروینه هوش بالای خودش در ارسال پاس‌های خطرناک را به رخ کشید. چند پاس و در نهایت ارسال کاپیتان بلژیکی سیتی در دهانه دروازه با ضربه آگوئرو در دقیقه ۳۵ تبدیل به گل دوم شد.
یک غفلت در خط دفاعی باعث شد مورا گل تساوی را بزند. کرنری که لاملا فرستاد در دقیقه ۵۷ با ضربه سر ستاره برزیلی به قعر دروازه ادرسون رفت.
در حالی که دفاع تاتنهام منسجم شکل گرفته بود در آخرین دقیقه سیتی از شلوغی درون محوطه‌جریمه استفاده کرد و توسط ژسوس به گل رسید. اما این گل مردود شد و تیلور با مشورت VAR تصمیم گرفت آن را رد کند، دلیل آن‌هم برخورد توپ به دستِ لاپورت پیش از رسیدن به ژسوس بود.
در نهایت این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید تا تقسیم امتیازها بین سیتی و اسپرز رقبا را خوشحال کند.
14
کد مطلب: 165261